Gözüme Uyku girmedi Allahını Seven yardım etsin be?

Soru detayları: Kuzenim kardeşimin fotoğraflarını fotoshop yaparak bize attı şerefsiz. ama nyse işte biz savcılığa vermedik fake bir hesap açtık bize yaptıgının aynısını yapalım diye bir erkek hesabı kurduk neyse bu bize fotoshopsuz çıplak fotograflarını attı bizde ailesine ama bizim oldugumuzu bilmiyorlardı şimdi ise mahkemeye dava açmışlar 12 ssene gözüküyormuş babamız duyarsa öldürür bizi bizi bulabilirlermi bulmadan önce egelleyebilirzmii Allahını seven yazsın ben 18 yaşındayım ama babam çok kötü kalpli bizi öldürür harbi bizim yaptığımız cıkarsa +12 sene hapis

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• bir halt bulamazlar okadar kolay değil.. bir şikayet ediyosun yıllar sürüyo uğraşmıyo pek savcılar..

1|1
    0|0
    • KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN OKADAR ŞEYN İÇİNDE Bİ MUTLU ŞEY YAZDIN

• Tutuğun toprak altın olsun insllh amin

• 3ay

değiştirmedim ve 4ay oldu bulamadılar ama hala bir tehti var bulduk bulacaz diye :(

En İyi Kız Görüşü

• Sut ic rahatla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Engel fayda etmez, bilişim suçları pat diye enseler eğer isterlerse...
    Hadi Allah kurtarsın, temiz çamaşır falan getiririm

2|1
    0|0
  • Bilişim suçu yok burada. Sana resimleri o atmış. Sende ailesini bilgilendirmişsin. 12 ene falan değil. Sen şayet onun bilgisayarına girmiş ve almış olsaydın o fenaydı. Taciz etmemişsin. Tehdit etmemiş şantaj yapmamışsın. Ki bulmaları için çok uğraşmaları lazım. Telefondan mı attınız yoksa evdeki bilgisayardan mı?

0|0
    0|0
    • evdeki bilgisayardan letop ama bizim büyük bilgisayardan wfi çekiyoduk

• Dava açtığını nerden biliyorsun celp kagidi mi geldi senin kim oldugunu nerden biliyor ki ayrica kagit babanin adina gelir internet kimin ustuneyse

0|0
    0|0
    • benim oldugumu bilmiyorlar ama kuzen oldugumuz için dava açtıklarını iliyorum face 1 aydır doun ya genemi bulurlar ki

• valla bilgisayarın ıp adresini değiştirirsen bir sıkıntı olmaz ve bulamazlar bence bir an önce ıp adresini değiştir yapamazzsan bir internet cafeden yardım iste ya da bilgisayar teknik servisinden.

1|0
    0|0
    • 3ay

değiştirmedim ve 4ay oldu bulamadılar ama hala bir tehti var bulduk bulacaz diye :(

• Bulurlar, bence git teslim ol en azından 12 sene yatar çıkarsın, baban dan daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Bulurlar

0|0
    0|0
  • Eliyle koymuş gibi bulurlar sizi.

0|0
    0|0
  • Bulunur ve bilişim suçları ağırdır.

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun çoktan bulunmuştur bile :)

0|0
    0|0
    • 3ay

bugun 4ay oldu ve bulunmadı :)

• Bulacaklarını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Donlar benden

0|0
    0|0
  • IP numarandan bulurlar. Olay yayılmadan git anlat babasına ve davayı aldır.

0|0
    0|0
    • yok söylesemde çekmez şerefsizler

• O halde sana da mail yolu ile geldiyse sen de dava et. Onlar da IP numarasından tespit edilir. Onlar çekmezse sen de çekmezsin.

• resimleri e-maille mi gönderdiniz?

0|0
    0|0
  • Iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Az önce 17 değil miydin sen? Kendi cezasını kendiniz Nasıl vermeye kalkıyorsunuz anlayamadım çocuk aklı bu olsagerek. Bilişim suçlarına girer bu yaptıklarınız

1|0
    0|0
  • Birsey olmaz rahat ol ben cok duydum böyle laflari

0|0
    0|0
  • Bulurlar

0|0
    0|0
  • 12 yıl abarti

0|0
    0|0
  • kızcazım nedir bu böyle 12 seden çok uşturucumu satarsınız 18 sen bunu bilmiyonmu siz öyle birşey yapmadısanız er ya da kaç meydana cıkcak 1 dövek 2döveçek sıkmayın kardeşim kendinizi heryeş AHLLATNDIR YENİİ :*

0|0
    0|0
  • Bilgisayarın ip sni değiştir bir an önce

0|0
    0|0
Yükleniyor...