Kendi yorumlarınızı okuduğunuzda 'bu ben değilim!' diyor musunuz? KS'de göründüğünüz gibi misiniz?

Şunu fark ettim ki "Ks de görünen ben ile gerçek hayattaki ben çok zıt iki kişi...
Yorumlarımı bencelerimi yakınlarım okusa beni tanımayacaklarına eminim.. Burada bambaşka bir insanım... Galiba yakınlarımın düşüncesinden uzakta ÖZGÜRÜM... Ama gerçek ben hangisi bilemiyorum...
Siz de Ks de bambaşka bir insan mısınız? Yorumlarınızı okuduğunuzda 'bu ben değilim' diyor musunuz?

0|0
19|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Burası internet burası ve gercek dünya arasındaki yegane fark artık bir şahıs olmayışın ve bir bedenin sorumluluğunu taşımıyor oluşundur .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sanal ortamda ; reelde ayniyim ben yegenim.
    Cogunuzun babasi abisi yasinda oldugum icin verek duymuyorum farkli olmaya.
    Sadece cinsel yasam kategorisinde gizli yorum yaparim. iki oglum var sen yasinda. Utaniyorum aciktan yorum yapmaya; bildigimi yardim etmek amaciyla söylemek olsada.
    Siz genclerle dertlesmek cocuklarimi daha iyi anlamami sagliyor.
    Bilemediklerimi sorabilecegim psikolog dostum; her konuda bana yardimci olan esim var.
    Bir cümlele ne demek istedigimi anlatamamak en büyük hatam deyim sana.

1|0
    0|0
  • sanal olduğu için kasıntı olmuyor ve aslında gerçekte de böyle olabilmeli insanlar. yani atıp tutma bağlamında demiyorum ama kendisi olablmeli özgüveni olmalı. pısırık olmamalı

1|1
    0|0
  • Kızlar Soruyor gerçekten özgür bir site. O yüzden bu siteyi çok seviyorum. Burada olmak istediğim beni yaşıyorum. Yakınlarım bu siteye üye olduğumu bile bilse bana çok kızacakken dışardaki benle burdaki benin tamamen aynı olması zaten garip olurdu...

1|0
    0|0
  • Hayir demiyorum

0|0
    0|0
  • Sanalda olmak istediğin kişisin, kişiyim.

1|0
    0|0
  • Zıt değilde sivilde daha ciddiyim

0|0
    0|0
  • ben burda aksine kendimi tutuyorum sanal ortam her çeşit insan var.. normalde daha hareketli daha konuşkanımdır ama burda yanlış anlaşılmamak için sakin duruyorum çünkü burda hemcinslerim aç kurt misali takılıyor..

0|1
    0|0
  • Neysem oyum

0|0
    0|0
  • demiyorum

0|0
    0|0
  • her ikisindede düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hayır demiyorum çünkü ben benim , o an ne düşünmüşsem onu yazmışımdır

0|0
    0|0
  • gerçek hayatta neysem burada da oyum..

0|0
    0|0
  • Sanal & Real nasılsam oyum.

0|0
    0|0
  • Göründüğüm gibiyim

0|0
    0|0
  • Ya oldun gibi görün ya da göründüğün gibi Düsturuyla hareket ediyorum o sebeple olduğum gibi görünüyorum. Başkaları hoş güzel demeleri için yapmacık olmaktansa kendim olup nefret edilmekten memnunum. Prenses iyi geceler dilerim.

0|0
    0|0
  • Normal hayatta ciddi bir tipim burada alakam yok o yonumle. Arkadas ortaminda daha espriliyimdir mesela burada ikisi arasi

0|0
    0|0
  • BAzen

0|0
    0|0
  • Yo benim. Her cevapta bir ben var. Herkesin her cevabında

0|0
    0|0
  • ben derim

0|0
    0|0
  • Ne demişsem oyum.

0|0
    0|0
  • o benım saıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Hepsi benim

0|0
    0|0
  • Göründüğüm gibiyim evet

0|0
    0|0
  • burada bambaşka takılan insancıklara ayarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Her an degisiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Burada da tanıdıklar olduğu için içimdeki beni net bir şekilde yansıtmıyorum. Ama günlük hayatta da gerçek ben sadece içimde yaşadığından sorun yok benim için.

0|0
    0|0
  • Göründüğüm gibiyim

0|0
    0|0
  • Hiç de demiyorum. Ne uygularsam ya da ne düşünüyorsam onu savunurum hemde her yerde

0|0
    0|0
  • Hayır aslında düşüncelerim değişmez içimden o an ne geçiyorsa onu yazarım tabiiki burda içimden geçenleri dile getirmek dahada kolay ☺️

0|0
    0|0
  • Aynıyım aslında sadece burdakilere biraz daha kibar davranıyorum. Çevremde burdaki gibi insanlar olsa bu kadar nazik olamazdım galiba.

0|0
    0|0
  • Aynıyım

0|0
    0|0
  • Demiyorum

0|0
    0|0
  • Bazen oluyor. Ruh halim işte

0|0
    0|0
  • Olduğum gibiyim

0|0
    0|0
  • Kendim gibiyim

0|0
    0|0
  • Son derece benim :)

0|0
    0|0
  • Yoo gene aynı yim ben 😄

0|0
    0|0
  • Aynı ben

0|0
    0|0
  • yoo dmıyoruö d:

0|0
    0|0
  • Farklı farklı hallerim var ben hiçbir zaman ben olamadım.

0|0
    0|0
  • ksdeki ben ile günlük hayattaki ben aynıyım

0|1
    0|0
  • Yok ya ben neysem oyum

0|0
    0|0
Yükleniyor...