Biz Osmanlıyız !!! diyo musunuz?

Veyahut yoksa Osmanlıdan tamamen bağımsız bir devlet olduğumuzu artık Osmanlı ile bağımız olmadığını mı düşünüyosunuz ve Osmanlı İmpartorluğundan geldiğiniz için gurur duyuyo musunuz? Peki malum günümüz Türkiyesindeki yav şak, abazan, ergen, yılışık samimiyetsiz çıkarcı insanları gördükten sonra da hala Oğuzlara layık bir millet olduğumuzu düşünüyo musunuz?

Güncellemeler:
Şu an herşeyiyle Osmanlı mı olmak isterdiniz yoksa türkiye mi (güçler aynı sadece kanunlar padişahlık vs aynı)

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tarihim ve atalarım ile gurur duyarım!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kökenim farklı. demiyorum.

0|0
    0|0
    • osmanlıda da kökeni farklı biçok insan vardı sonuçta görüşünü belirtebilirsin bence :)

• Osmanli guclu bir devletti yuzyillarca ayakta kalmis bir devlet ve biz ister kabul edelim ister etmeyelim kokenimiz osmanli ve bence bu kotur veya utanilicak birsey degil Atatürk nasil bizim atamizsa Fatih Sultan Mehmet gibi butun padisahlar da bizim atamiz onlar da olmasaydi bu ulke sinirlari icinde yasiyor olmazdik

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • ister isteme diyorum tabi, ki hale osmanlı hanedanı mensup şehzade ve sultanlar var. ve bununla ilgili birşey de yazmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Tabikide gurur duyuyorum. bizim gecmisimizde pis bir gecmis birakmamis ecdadimiz. ne milletler var ne cani devletler ona ragmen hala gurur duyuyolar. asil gurur duymamak cok buyukbi sacmalik bence. gecmisimizle tarihimizle devletimizle gurur duynaliyiz.. ama hala layikmiyiz onu bilemiycem iste onlar bizi gorse gurur duyar miydi acaba...

0|0
    0|0
  • Nope.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Biz hala osmanlıyız. Biz hala selçukluyuz. Biz hala göktürküz biz hala hunuz. o bahsettiğin insanlar her dönemde vardı. Haydur, tacizci, avam olmak kaderleri. Bizim misyonumuz, atadan yadigardır.

0|0
    0|0
  • Osmanlı oğuz boyuna ne kadar layık oldu hep bir Arap aşkı?

1|0
    0|0
    • arap aşkı mı :/ ne alaka? en fazla peygamber aşkıdır o...

• Arap aşkı mı? Allah aşkı, cihad düşüncesi olmasın o

• Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...