Neden Türk kızları?

Türk kızı işte, türk kızı değil mi , tipik türk kızı, gibi türk kızlarını basite indirgeyen laflar hiç hoş gelmiyor bana. Söyle bir bakıldığı zaman ben türk kızlarının güzellik bakımında çok önlerde saf tuttuğunu düşünüyorum ama bilinç altına işlenmiş ve bu düşünce ne olursa olsun değişmez malesef bunun temel nedeni nedir?

1|0
5|41

En İyi Erkek Görüşü

• İlk nedeni tamamen iç güdüsel. Canlı iç güdüsü daha sağlıklı olmak adına farklı olanla çiftleşip sağlıklı nesiller doğurmak ister. Ne kadar akrabalıktan uzak olurlarsa o kadar sağlıklı olur çocuklar. O nedenle Türk olmayan kızlar erkeklere daha çekici gelir. Aynı şey kızlar içinde geçerlidir.

İkinci nedeni ise toplum yapısının bizde kızları cinsel olarak çok bastırması nedeni ile kızlar kendilerini korumak zorunda hissediyorlar. Erkekler de evleneceği zaman ve eğleneceği zaman farklı tercihler yaptığı için toplum bu şekilde şekilleniyor. Sonra bir rus kadınla tanışıyor. Rus kadın bununla ihtiyaç giderme maksatlı beraber olup ve tecrübesi de iyi olunca çarpıyor. Kolay yoldan cinselliğe ulaşmanın verdiği keyif ve güzel muamele sonucu da efsaneleşme başlıyor. İşin en berbat tarafı ise evlenmeden önce bir kişi ile bile beraber olmuş olan Türk kızı motor oluyor ama İstanbul boğazını cacığa çevirecek kadar malzeme toplayan Rus kızı ile evlenirken herşeyi görmezden geliyor Türk erkeği.

Aslında temelde sorun aynı yerden çıkıyor. Yeteri kadar sevişemeyen, sekse aç Türk erkeğini tecrübesi ile doyuran yabancı kız ganimeti alıyor. Türk kızı ise genelde dogy'i bile beceremediği için (ki sebebi tamamen sosyal yapı) eleştiriliyor. Toplum içinde birbirimizi çürütüyoruz vesselam.

1|0
    0|0
    • üzerine yapılmış en iyi yorum olsa gerek

• Yaşın getirdiği tecrübe diyelim ona. Yoksa 19 - 20 yaşlarında bende genelden farklı düşünmüyordum.

En İyi Kız Görüşü

• Kendi milletinin insanını küçümseyenden karşılaştırma yapandan ne hayır gelir ki :) bunlar hep dengesizlik boş ınsan cok türk kızı sevmeyen başka ırktan bir bayanlada olabılır ama bunun dısında bos yere kucumseyen ınsan benım gozumde gereksız ınsandır kızı geçtım sonucta bir insanı kıyaslıyorsun yerin dibine ıtmeye gerek yok bir kere Annenizin bile istediği klasik türk gelinidir neyin seçimi bu çevreden başka milleten kızla evlenip yemek kültürü uymuyor vs sorunlarla ayrılan cok ınsan goruyorum o beğenmeyenler türk kızına kurban olsunlar biz gelıp desek türk erkeği şöyle böyle hemen başlarlar yok kezban yok justinci yabancılar bayılıyor türk erkeklerıne vs yapmayın bunları :D komık oluyorsunuz gercekten zaten biz milletimizin insanını ezıyorsak herkese aynı bakıp kötü özellik sorguluyorsak kendı mılletımızın ınsanından yazıklar olsun bızlere ve o türk kızlarını beğenmeyen erkeklere

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Neden Türk kizlari mi?
    Asil olduklari için, zeki olduklari için, güzel olduklari için, edepli, ahlakli olduklari için. Hiç bir irkla karsilastirilmayacak kadar olduklari için, Türk kizi diyorum.

Bir Türk kizinin beni sevmesi için neleri vermezdim ki :/

1|0
    0|0
  • Türk kizi mi? Kim dedi onu :))))) hayal kurmayin:)
    Elimizde imkan olsa türk mü aliriz :) eder 5 lik hava milyonluk türk kizinda, hep yokluktan kaldik türk kizina:)

0|1
    0|0
  • 50 kere diyorum bu sitenin bu fikrine bakmayın diye :D

burdaki erkekler burrdaki kızları sinirlendirmek için yok rus kızlar cartlar curtlar diyip duruyo

burdaki kızlarda burdaki erkeleri delirtmek için

italyan erkeği yok cart erkeği yok curt erkeği diyo bu burda hep böyle oldu anlayın artık

0|1
    0|0
  • Türk kızı kalitelidir. Kusra kalmayın o yüzden.

1|1
    0|0
  • Kendi benliğimden varken neden yabancı eve sokayım eşim olarak

1|0
    0|0
  • Kadınların çoğu trip atıyor da bizim ülkedeki kızlar aşırı trip atıyor be. Ondan sanırım.

0|1
    0|0
  • bazılarının abartısı ve o abartının büyüme sonucu.^^

1|0
    0|0
  • Ke kolar yavsayip yuz bulamayinca turk kizi boyledir soyledir diye atip tutuyor genelde

2|0
    0|0
  • Mesele zaten güzellik değil. Bunu bile yanlış anlamılsınız. Karakter meselesi.
    Örfümüzden, töremizden, adetlerimizden öyle bir uzaklaşmışsınız ki ne avrupalı olabilmişsiniz ne anadolu kızı. Bunu dini anlamda da söylemiyorum. Umrumda vile değil. Türk gibi olmak deyimi varya o açıdan konuşuyorum. Geneli için söylüyorum. Zaten geri kalabını da kapmışlar.

0|0
    0|0
    • yanlış anlamak değil sadede konuyu uzatarak yazmak istemedim. Yoksa sayfalarla örneklerenerek açıklanabilir. Bağnaz gibi davranmayınız

• Bağnaz değilim ki onu bile anlamamışsın :)

• Tipik türk kızı derken çoğu erkek dış görünüş için soylemiyor ki hal ve hareketleri için söylüyor fazla nazlı oluyorsunuz buda insanı baya bir bunaltıyor.

0|0
    0|0
  • Kadını güzellikle tarta, sata et pazarına döndürdüler ortalığı!!! Kadın mal değildir, zihniyetini s... m!!
    Türk kızının neden hakkı yeniliyor diyorsan; ruhu, kalbi, yüreği ve aidiyeti eksik. Mesele cinste, tipte değil ruh ta yürekte..

0|1
    0|0
    • diğer ülkenin kadınlarını birebir tanıdığınıza emin misiniz

• Onlar gayet samimi, cinsiyetini satmaya çalışmayan modern insanlar.. Merhaba deyince, merhaba diyen. Benimsin deyince, seni erkeği bilen. Kısaca dışarda insan, yatakta kadın, evde anne ve arkadaş, hayata seninle ortak paydadan bakabilen yoldaş..

• peki mutluluklar

• Çok güzel kadınlar var, ben Türk biriyle evlenmek isterim şu sıkıntılarından gem vuruluyor sadece, ilk adımı hep başkasından beklemesi bol trip eve ego onun harici sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Başladık yine Türk kızı Rus kızı Arap kızı olaylarına kaç defa diyorum size genelleme yapmayın her ırktan her çeşit insan her çeşit tip her çeşit karakter çıkabiliyor boş geçin bunları.

0|2
    0|0
  • güzel olsalar ne olur ki ruh kezo olduktan sonra

0|2
    0|0
  • Çok güzel kızlarımız var ben sadece bu basite indirgemeleri gereksiz triplerinizden size değer veren erkekleri Nasıl olsa bu artık avucumun içinde deyip emdiğimiz sütü burnumuzdan getirmeniz nedeniyle oluştuğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Gelenek göreneklerimiz varya tamamen onlarla alakali bazıları başka ülkelere uyar bazılarıysa gelenek göreneklerine uyar bunlara uyanlara Türk kızi küçümsemesi yapılıyor genelde uymayanlar ne oluyor herkes biliyor.

0|0
    0|0
  • Batıdaki gibi önce erkekle eşit olabilmeyi öğrenmeliler iş-sosyal hayatta vs. Bizimkilerin istisnalar dışında çoğu, erkeğin bir eşyası gibi. Bu durumda güzellik ve bakımın çok anlamı kalmıyor bence.

0|0
    0|0
  • Rus kızı candır

0|0
    0|0
  • Guzelsiniz ama egolu havali kaprisli nasil olsa guzelim sanami kaldim havalari sogukluk

0|0
    0|0
  • güzellik değil. bakarsan diğer ülkedeki kızlara bir tarafları havada değil normal

0|1
    0|0
  • Rus kızı candır ya rüya görmeyin :)

0|0
    0|0
  • Hareket ve davranışlari bütün güzelliği mahvediyor mesela adriana lima yi sicarken görmek gibi

0|0
    0|0
  • türk kızı işte hep sitem hep :D

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar bizim kızlarımız alınmazlar bu sözlerimize :))

Sen neden bence yazmıyorsun?

0|0
    0|0
  • havalı tripli ve egoist olmaları olabilir mi

0|0
    0|0
  • nerde yaşıyon çok önlerde saf tutuyorlarmış kandırmayalım şimdi birbirimizi

0|0
    0|0
  • egolarından geçilmiyor da o yüzden

0|0
    0|0
  • Çünkü Türk kızları bastırılmıs toplumda büyüdüğü için hal tavır ve edaları diğerlerine göre cok farklı oluyo erkekler bir şekilde baskıdan kurtuluyor ama kızlar kurtulamadıkları için farklı bir mantık yapısına sahip oluyorlar zamanla

0|0
    0|0
  • Türk kızları en güzeli biz kıymetini bilmiyoruz, sinirlenince kaçıyor ağzımızdan bir şeyler ;)

0|0
    0|0
  • Ben bunu sadece huy olsrak goruyorum ve tipik turk kizi diyorum :) tip olarak degil :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 4

• bu kezban lafını çıkaran yok mu herşey ondan sonra patladı gitti

1|2
    0|0
  • Türk kızları bana sıradan gelmiyor daha farklıyız her bakımdan, birde kusursuzluk bir süreden sonra sıkıyor tiplede alakasız

0|0
    0|0
  • bılmem :S

0|0
    0|0
  • Türk kızını beğenmeyen diğer milletlerden kızlara gidebilir. Bu kadar dırdıra ne gerek var? Başımızın eti yediler, amma çene varmış Türk erkeğinde.

Ben de şahsen Türk erkeğini hiç beğenmem ama dırdır etmiyorum. Yabancı erkeklerleyim. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...