Siz olsanız bu yaşta?

Babam vefat edeli 2 buçuk ay oldu. Ben 2 ay sonra 19 yaşıma basicam. bir tane ablamda var Beni isteyenler cok oluyo. sizce bu yaşta ablamdan önce evleniyim mi? yani evlenmem dogru mu sizce?

Güncellemeler:
Güncel
Evlenmiyorum millet tamam :)

0|0
12|24

En İyi Erkek Görüşü

• demek ki güzelsin ama ablandan önce evlenme ve sen daha çocuksun , 19 nedir ama dur bir önce 22 ol

1|0
    0|0
    • İlk 14 yaşında istediler babam dövdü onları. ablama daha görücü yok:))

• taşşşşşşşşşşşş ak mı geçiyon ya :D :D 14 diyo :>) neyse neyse dediğim gibi sen önce bir 22 ol , koca evinde B. K yok :D bırak hayatını yaşa , ablana da çok belli etme seni hep istediklerini :D üzülmesin kızcazda.>) iyi geceler

• O isteyen insanlar gerizekali oldukları icin istedielr valla. bu yasta neyse.:))

En İyi Kız Görüşü

• ömrünün baharında kendini neden böyle saçma bir şey içine atıyosun ki? hayatını yaşa ne evlenmesi

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Kesinlikle evlen.. İpini koparıp hiçe gidersen, yıllar sonra çok pişman olursun. İleri gidişin, geri dönüşü yoktur..😓

1|0
    0|0
  • Evlencen adamı iyi araştır ve bence evlen. annene erkek evlat ablana abi sana hem da kocalık yapsın ablan evlenene kadar en azından

1|0
    0|0
  • Hızlı karar verme sonradan pişman olabilirsin.
    Tanımaya bak karşındaki kişiyi bir süre sonra olacağı varsa olur elbet.

1|1
    0|0
  • Daha çocuksun.

1|0
    0|0
  • öncelikle allah rahmet eylesin benimde babam vefat vetti ama yılllar oldu hiç göremedim ben sen yine görmüşşsün.. bence evlenmek için yaşındaha erken okuyorsan okuluna devam et okumuyosan iyi bir işe gir çalış kendi ayaklarının üstünde durmasını öğren maddi ekonomik anlamda kendine güvenin olsun yaş 25 dedimi evlenirsin o zamana kadarda birikim, in olur herşeyin olur acele etme bence.

0|0
    0|0
  • Hayır oku üniversiteye git

1|0
    0|0
  • Büyü birazz

1|0
    0|0
  • Hayat şartları önemli burada ve senin ne kadar isteyip istemediğin evliliği.

1|0
    0|0
    • Maddi sıkıntımız yok cok şükür ama yakın akrabalar istiyo biraz

• Olsun sorun yok

• Allah razı olsun.

• o evlenme hayatını yaşa universite oku falan diyenlere aldırış etme ne biliyorlarda ne amaçla oyle konuşuyorlar sen iyi bir kısmetin varsa hiç bekleme evlen pişman falanda olmazsın asıl kaçırdığın kısmetler için pişman olursun daha sonra okumaklada bir poh olmaz

0|0
    0|0
  • Kendi adıma konuşuom
    ne evlenmesi? Daha benim hayallerim yeni yetişen karpuz misali hergün yavaş yavaş büyüyorken. Birgün kocaman olacak ve ben qidip o kocaman karpuzu sırtlayip alıp göturecem. Sadece zamanı var.

0|0
    0|0
  • birine aşıksan güveniyosan sana kalmış.
    hayatını kimseye göre yaşama

0|0
    0|0
  • Evlenmen saçma gibi. Daha genceciksin. Git hayatını yaşa, keşke yapsaydım dememen için istediğin her şeyi yap

0|0
    0|0
  • bu yaşta evlenilmez ilerde pişman olabilirsin

0|0
    0|0
  • Bir tarafım, mantığına aklına uyan biri olursa durma derken diğer tarafım evlenme çok gençsin diyor. Yaşın ilerleyince de eş bulman daha zor hale gelir.

0|0
    0|0
  • kemerde tanıdığın veya kemer-göynükte çalışacak bayan eleman var mı tanıdığın? 5*yıldız hotelde vitamin barda. lojmanda tek kalacak. 16-25 yaş arası olabilir, yemek, lojman masrafıda olmayacak, haftalık ücretli, oturduğu yerden portakal suyu verecek

0|0
    0|0
  • Maddi durumunuz Nasıl okuyor musun

0|0
    0|0
  • örf ve adetlere göre öncelik büyüklerindir çoğu yerde. Böyle bir adetiniz varsa doğru olmaz. ablanızın evliliğini beklemeniz daha dogrudur.

Hem ablanız kendisinin evde kalmış oldugunu düşünmemiş olur böylelikle.

0|0
    0|0
  • Bence evlenme okumaya devam et daha sonra evliligi dusun

0|0
    0|0
  • acelen ne hayatı yaşa önce evlendikten sonra yaşamaya kalktığın zaman sıkıntılarda büyüyor seninle

0|0
    0|0
  • Hayır yanlis

0|0
    0|0
  • Daha çocuksun

0|0
    0|0
  • Hayır evlenme

0|0
    0|0
  • Evlen.
    Belki sonra kismetin kapanir

0|0
    0|0
    • Benim kismetim kapanmaz 14 yasindan beri isteyen isteyene :))

• Mevzu gecmisin gelecegin degil, sordugun soruydu ve gelecegini bilen Allah.
      Bosuna yazmisim, sikayet ette silsinler!

Kızlar Ne Diyor 11

• Öncelikle başın sağolsun. Seni isteyenlerin içinden gerçekten bişey hissettiğin, hayatını beraber geçirebileceğine emin olduğun biri varsa evlen tabi

1|0
    0|0
  • Babanla ne alaka pardon da. Ben daha 17 me girmeden hem annemk hem babami kaybettim 22 ye giricem nerdeyse baska ulkede yalniz yasiyorum bikere evlenme gecmedi aklmdan. Okuyup ayaklarinin ustunde dur guzel yere gel. Aklini basina al

1|1
    0|0
  • benim babam öleli 5 ay oldu,19 yaşındayım ve benimde ablalarım var evlenmek falan yok öyle saçmalama, okuyorsan adam gibi okulunu okuyacaksın, onun başını öne eğdirmeyeceksin. Evlenmeyi falan düşünme okumuyorsan bile düşünme yaşın çok küçük, benimde küçük önce acını yaşa bunları düşünmek için çok erken..

0|1
    0|0
    • Haklisin canım. erken olduğunu düşünüyorum zaten.

• dostlar sağolsun, seninde başın sağolsun, babanın mekanı cennet olsun onun içinde dua edicem..

• Allah razi olsun canim

• Abladan once evlenmeme seysini anlamiyorum onu beklemek zorunda misin ya?
    Hanginizin once gonlu duserse, kismeti olursa o evlensin
    Ama sen babanin oldugunu alakasiz bir sekilde belirtmissin bu yuzden aklima su geldi, baban oldugu icinmi evlenme ihtiyaci duyuyorsun?
    Allah rahmet eylesin bu arada

0|0
    0|0
  • Daha erken

0|0
    0|0
    • Bence de evet fikirleriniz önemli

• Evlenme. Oku

0|0
    0|0
  • Eğer abin falan yoksa evlen çünkü ne olur ne olmaz kötü yola duşebilirsin yani

0|1
    0|0
  • kısmet işi bu ama sanki yaşın erken gibi. Karşına çıkan kişide önemli. Evlilikten ne bekliyorsun bu önemli. Kendini dinle biraz ona göre karar ver.

0|0
    0|0
  • Pişmanlık çok yakın

0|0
    0|0
  • Evlenme henüz kucuksun

0|0
    0|0
  • evklen gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...