İnançlımısınız? Farklı bir inanca sahip bir arkadaşınız olsaydı ona ne söylerdiniz?

Herkesin elbette bir inancı var ve herkes bunun doğru olduğuna inanır. Neden sizin inancınız doğrudur bunu bir farklı inançtaki arkadaşınıza nasıl aktarırdınız? ona ne söylerdiniz?

Güncellemeler:
Kimse kimseye dayatma yapmaz yapma hakkıda yok. Saygı elbette duyulur lakin inancınızın ve yaptıklarınızın doğruluğuna inanmazmısınız? Neden bu tarz bir inanca sahiip olduğunuzu ifade etmezmisiniz?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Elhamdülillah kal-u beladan beri müslümanım. Gerçekten müslüman mıyım onu ancak Allah c. c. bilir. Allah c. c. hepimizi gerçek müslümanlardan eyler inşAllah.

3 tane oda arkadaşım var. 1 i ateist, 1i hristiyan. Yani çok saygılıyımdır. Anlattım gelmediler dine.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rabbime şükür inançlı bir insan olduğumu düşünüyorum.
    İnançsız insan en basiti burada çok gördüm. Benim inancıma dil uzattıklarını görmediğim sürece saygı duydum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Satanistim ve saygı pek görmüyorum. İhtiyacımda yok.

0|0
    0|0
  • Elhamdülillah muslumanim, ben müslüman olupta zina yapan arkadaslarima bile vaaz yapiyorum, ölümden sonrasindan falan bahsediyorum, kuran daki bazi şeyleri anlatıyorum falan filan

0|0
    0|0
  • Bir şey söylemezdim. Senin dinin sana benim dinim bana. der geçerim.

0|0
    0|0
  • İnançlıyım. Sen neresindensin?

0|0
    0|0
  • Ateşi agnostik deist hristiyan yahudi bir çok arkadaşım oldu tartışıp dünya görüşüne katkıda bulunuyorduk

0|0
    0|0
  • İnançlı biriyim. Farklı inançlara sahip arkadaslarımda vardı

0|0
    0|0
  • Farklı olsa saygım olurdu

0|0
    0|0
  • bunu aktarma gereği duymam

0|0
    0|0
  • tanrıyı yedim nam nam nam :D :D

0|0
    0|0
  • hiç bir şey kesin olarak doğru değildir.

0|0
    0|0
  • peki sen deitmisin

0|0
    0|0
  • Inancliyim

0|0
    0|0
  • Gideceğimiz yol aynı...

0|0
    0|0
  • o gelişmiş toplumlarda olur. böyle tartışmalrda bizimkiler ancak küfreder