Kardesim surekli onada almam lazimmis gibi davraniyor?

5 yas aramiz var kredi aliyorum haliyle lise bir kiyafet giymedigimizden kiyafetim pek yoktu aliyorum onada almak zorundaymisim gibi trip atiyor bana yok ayakkabi al bana ceket al diye zorunda miyim sizce? Annem babam ona harclik veriyor 14 yasinda

0|1
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşin yaş dolayısıyla daha çocuksu düşünüyor

0|0
    0|0
    • Aynen de annemde onu destekliyor o da cocuk kafali

• Sen de onlar gibi davranmaya çalış ya da devam bakıcaksın kardeşine

• Bakmiyorum biraktim bu sene sinir oldum iyice tepeme cikardilar

En İyi Kız Görüşü

• Degilsin. Buyuyunce sende alirsin de

0|0
    0|0
    • Anlasa isin garip yani annemlerde destekliyor salak bana trip olarak whatsapptan engelliyor sanki vbenim isim dusuyormus ona :D trip atiyor

• Yaniiiii bende o yollardan gectim bir kac sene oldu seni anliyorum sen dert etme okuluna bak ve basta kendine bak ogrenci olup yurtta yasamak ayri bir zorluk

• Kyk yurdu ha :D ozelde degil dort dortluk eksiksiz yasatiyorlarmis gibi bude cocuk veriyorlar bana :D

Erkekler Ne Diyor 3

• şımarmış biraz :)

0|0
    0|0
    • Cook evde tek cocuk simdi bir havalar gorcen

• O da annesinden goruyor

• asdfasdfWFsd :d ben bizimkilere nargile şişesi aldım saksı diye kullanır sanırım annem :D

• Sen de 14 yaşını pek geçmiş sayılmazsın 😊

0|0
    0|0
  • Zorunda değilsin tabi ama çocuk sonuçta olur öyle şeyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer onun ihtiyaçları olan şeyler varsa ve sen sürekli elinde bir şeylerle eve geliyorsan bu çok kötü bir durum. Evet her istediğini alamazsın ama ufak tefek seyler onu mutlu edecektir kardeşsiniz sonuçta

0|0
    0|0
    • Evet arada aldim bu arsizlasti mecburiyete doktu isi

• Alma böyle böyle hiç yokluk bilmeyen şımarık insanlar yetişiyor

0|0
    0|0
    • Almiyorum zaten cok cunku kredinin icinde yurt param + yol arti yemek vs :D bana kalanla bisiler aliyorum iste mal ortak cikiyor hemen

• Neyseki benim kardeşim öyle değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...