Sevgilimle 3 Günlük İstanbul Tatiline Çıkacaz. Sizce Yanımıza Neler Almalıyız?

Sevgilimle 3 Günlük İstanbul Tatiline Çıkacaz. Sizce Yanımıza Neler Almalıyız?

Rahat Bir İstanbul Gezisi İçin Yanımıza Neler Almalıyız. Neler Yapılır Nereler Gezilir Önerileriniz Var Mı?

Gezerken Yürürken Şuda Eksikti Buda Eksikti Tühbe Bunu Unutmasaydık Demek İstemiyorum Bu Sebeple Neler Gerekli Bize.

Birde Kanalımızı Beğenirseniz Çok Sevinirim. Tabi Beğenip Paylaşmayı Unutmayın.
https://www.youtube.com/channel/UCZoVBI5Qy1bSp5LftxZEAwQ

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• prez
    kayganlaştırıcı
    havlu

0|0
    0|0
    • seks yapacaz neler gerekli demedik. İstanbul'da bir gezi planı yaparak eğlenecez dedim ama aklınız fikniriniz sadece sekse çalışıyor

• onlara gerek yok. biz masumane takılan bir sevgiliyiz bizim ilişkimiz seks tabanlı değil.

• peki öyle olsun

En İyi Erkek Görüşü

• durexx

0|0
    0|0
    • seks yapacaz neler gerekli demedik. İstanbul'da bir gezi planı yaparak eğlenecez dedim ama aklınız fikniriniz sadece sekse çalışıyor

• ben sana sevgilin için mi al diyorum sanki ne olur ne olmaz emanetsiz gezme

Kızlar Ne Diyor 2

• Fotoğraf makinesi gerekli kıyafetler mayolarınız (belki havuza vs gidersiniz) ve iki tane kocaman gülümseme.

0|0
    0|0
    • ikimizde yüzme bilmiyoruz bu sebeple mayoya ihtiyaç yok fotoğraf makinesi olarakta cep telefonu kullanmaktayım. sanırım kıyafet harici bize gerekli başka birşey yok.

• Kondom -hap-havlu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...