Kürtler hakkında önyargılı mısınız?

Bir çok vatandaşımız da var bu sizde de var mı? Neden?

0|1
21|39

En İyi Kız Görüşü

• Kürt mürt bilmem de tipe göre önyargım var benim. Böyle at hırsızı kılığında, kafasında da peşmerge atkısı olan insanlar görünce vücut korku moduna girip adrenalin salgılıyor. Doğuda böyle kürtler bolca var. Burada görsem terörist zannederim, affedin.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 38

• Bende bir Kürt'üm ve kendi ırkımı seviyorum.

0|5
    0|0
  • Her kürt vatan haini degildir bunu bir herkes bilmeli. Hatta çoğu kürt çoğu Türk'ten daha çok vatan severdir. Önyargi ne kötü birşey

1|3
    0|0
  • Irkçıların mk

0|3
    0|0
  • kürtlere karşı hiç ön yargılı değilim. kürt ayrıdır, pkk lı ayrıdır. ikisini bir tutmam, tutamam. kürt olmak suç değildir, türk olmanın suç olmadığı gibi. biz nasıl Türkçe konuyorsak, onlarda resmi dil kürtçe olsun dememek kaydı ile, kendi dillerini kendi aralarında özgürce konuşabilmeliler. ancak bir kürt pkk yı desteklerse ve savunursa işte o zaman suç olur, kürt olduğu için değil, pkk terör örgütünü savunduğu için suç olur.

0|1
    0|0
    • şu görüşe bak. talabani ve Barzani bile bu kadar savunmaz kürtleri. en kötü görüş seçtim.

• Dahilde Cihat İlim ve İrşadladir, irkcilik, hakkaniyet ve soyculuk degil, bikiniz ki bedir'de birakin ayni irktan olmayi baba ogul amca kardes savasti...
    Bediuzzaman Said-i Kurdi.
    Lanillet mars. a gidiyor ay. a gidiyor gerzekler hala en iyi kürt olü kürt diyor. Türkoglu Türküm Kürde laf soyletmem!!!

0|1
    0|0
    • Helal olsun yürekli kardeş sen ve senin gibiler oldukça bu ülkeyi kimse bölemez

• Yo bir yargım yok. Çok yakın arkadaşlarımdan birisi, çok sevdiğim komşularım Kürt'tür.

0|0
    0|0
  • Doğuda kaldım kimse gelip bana madur edebiyatı oynamasın o yüzden ırkçı falan değilim ben ama TÜRKÇÜYÜM kimsede buna karışamaz Tek türkiye tek vatan tek bayrak tek dil.

0|0
    0|0
  • Önyargılı olan yargısıyla kalır
    Kürdüm itirazı olan da gelsin yargılasin

2|2
    0|0
  • insanları ırkına diline dinlerine göre ayırmaktan vazgeçtiğimiz zaman yaşanılabilir bir ülke yaşanılabilir bir dünya ozaman mümkün olur bence iki tür insan vadır iyi ve kötü hepsi bu...

0|2
    0|0
  • Evet ön yargiliyim
    Onlarda bizim gibi insan
    Diyarbakırlı kürt memet abime kurban olsun
    En iyi kürt ölü kürt diyip gezen KAHBELER

0|1
    0|0
  • kürtler degil tc vatandası olan her insana deger veririm ırkı için önyargı hissetmem

1|1
    0|0
  • Sokaklarda biji biji apo apo diyen kürt türk fark etmiyor hepsine ön yargılıyım hepsinden nefret ediyorum ama milyonda bir öyle güzel kürt asıllı tanıdıklarım var can ciğer kol kanat geren ama tanığım 10 kürtten 7si ön yargımı boşa çıkarmadı.

0|0
    0|0
  • degilim

0|0
    0|0
  • Bu vatanı bölmeye çalışan herkese karşı önyargılıyım..
    Dil, din, ırk, mezhep ayırmaksızın vatanın birliğini isteyen herkesin başımın üstünde yeri var..

0|0
    0|0
  • Kurdun ADAM olani benim kardesimdir cok da tanirim gozlerimin onunda turk bayragini open kurdu ama pkk yi savunsun onun gibi birsey yapsin yakarim onu

0|0
    0|0
  • Ön yargıya gerek yok özgürce ifade ediyorlar artık kendilerini...

0|0
    0|0
  • Evet sevmiyorum genelini.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Bu ülkeyi seven, kendini buraya ait hisseden, buranın herkesle birlikte vatanı oldugunu bilen hiçbir etnik kökene önyargılı degilim , olmamalıyız da

0|0
    0|0
  • Evet önyargılıyım, şüpheciyim. Karşımdakine yansıtmam ama.

0|0
    0|0
  • Ben siyasi lider diye gösterdigi insanları sevmiyorum diyarbakırda yssıyoruz her yerde kürtçe afiş resmi binalar kürtçe hangi memleketteyim bilmiyorum fakat tanıdıklarımın cogunu seviyorum

0|0
    0|0
  • Kürtlerle bir sorunum yok. Teröristler veya sempatizanlarina karşı bayağı bir onyargiliyim

0|0
    0|0
  • Ben Irkçılık yapan herkese karşı ön yargılıyım, Etrafımda barındırmam.

0|1
    0|0
  • Irkçı değilim ama yunanlar nasıl Türkleri sevmiyorsa bende kürtleri sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Bir AtaBarış'a ihtiyaç var.
    Yarı Kürt, yarı Türk olsun.
    Türk gibi özgür, Kürt gibi azad olsun.
    Oğlunun adı Barış, kızının adı Aşiti olsun.

0|0
    0|0
  • ahmaklara göre insanlar cinsiyet milliyet renk dil din ırk olmak üzere 8 den fazla katogoliye ayrılır olay bu kadar karmaşık değildir 2 ye ayrılır iyiler ve kötüler -ALBERT EİNSTEİN

0|0
    0|0
  • bekir TÜRKÜN DOSTU TÜRKTÜR GERİSİ YÜKTÜR
    kaldır şu paylaşımı sokarım kürdüne!

0|0
    0|0
    • ahmaklara göre insanlar cinsiyet milliyet renk dil din ırk olmak üzere 8 den fazla katogoliye ayrılır olay bu kadar karmaşık değildir 2 ye ayrılır iyiler ve kötüler -ALBERT EİNSTEİN

• @ErnestoCheGuevara95
      senini gibi ahmaklar da DOĞU TÜRKİSTAN"DAKİ TÜRKLERE SOYDAŞLARIMIZA DESTEK OLMAZ Arap kürt için poponu yırtar Mesele Türk olunca sessiz kalır alçaklığın böylesi değil mi..
      tesadüf mü

• biraz

0|0
    0|0
  • tabiki değilim kürt kızları çok tatlı oluyilar de kro samsunluyum

0|0
    0|0
  • ön yargım yoktur lakin yine de biraz kızarım...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...