Cinsel tacize uğrayan?

Arkadaşlar merhaba.
Bir kız arkadaşımız okulda hoca tarafından tacize uğruyor.
ve bu adam çok zeki uyanık Üstü kapalı konuşup öyle ilerliyor Bunun elinden mesleğini almak istiyoruz sürünsün diye.
Dövmek kolay ama amacımız başka.
Ses kaydı aldık bir kaçtane dahada alacak kız
piskolojisi bozuk durumda ama ben yandım öncekiler yanmılş ses cıkartamamış Benden sonrakiler yanmasın diye bu yola baş koydu.
Ses kayıtları alacak.
Yarın son olacak inşallah adamın siyası arkası var.
Direk polise değilde İlk olarak nerelere gidebiliriz şikayet için Kadın hakları filan mı ne yapabiliriz lütfen yardım
Saolun.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Yasal olarak elde edilmemiş ses kayıtları mahkemede delil olarak kabul edilmiyor bildiğim kadarıyla

1|3
    0|0
    • Kayıt kayıttır. Yasal veya değil. Ortada bir kanıt var, adam ispatlıyor işte yasası mı var bunun

• @RedBarbie KArdeşim o kadar kafan calısıyorsa bana yol göster.
      kız gidip kendinimi teslim etsin kanıtlamak için he?

• Böyle durumlar için polis, savcı, hakim gibi insanlar var. Şimdiye kadar duymamış olabilirsin ama onlara gidip bu durumu şikayet edebiliyorsun. Birisi bir suç işlediğinde öyle yapılıyor yani. Kendimiz gidip peşine düşmüyoruz suçu işleyenin. Bunu yapan insanlar var.

En İyi Erkek Görüşü

• Görüntü kaydıda almaya çalışın bunu çok önemi var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Uğramadım. Okuldaki arkadaşıma servisci sulanıyordu. Mesaj konusma herşey var. Bizde senin gibi yapmıştık. Dedikleri sey sen niye konusuyorsun.

0|0
    0|0
  • Sırtını dayadığı birileri varsa hiç bişey olmaz ona hatta terfi bile alır en iyisi dayak

0|0
    0|0
  • Siyasi arkası varsa ucuz yirtabilir sanki
    Tüm dileğim hak ettiği cezayı alsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• müdüre ses kayıtları olamdan üstü kapalı bir şekilde söyleyin bakalım ne diyecek, daha sonra işin içine velileri karıştırın olay bir şekilde halolur bence

0|0
    0|0
  • Takipcisiyim ama bizim. memlekette hukuk biraz sikintili

0|0
    0|0
  • Ses kayıtlarını ve video yu sosyal medya ve haber sitelerine ver. Gerisi gelir zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...