Aşırı Utangaçlık?

Yaşım 19 arkadaşlar bir yere gitmeye evden dışarı çıkmaya özelliklede bir kız ile göz göze veya konuşmaya başladım mı resmen sıkılıyorum kekelemeye başlıyorum konuşacak bişey bulamıyorum bazı arkadaşlarım var adamlar hiç banamısın demez gezer tozar eğlenir gününü gün eder ben genelde evde pc başındayım bu utangaçlığı nasıl atabilirim güzel yorum ve düşüncelerinizi bekliyorum. :) :) :)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bende seninle aynı sorunları yaşadım. Pc basında evden dışarı cıkmazdım. Sonra bir karar aldım. Pc yerine kitap okumaya basladım. Sonra yolda yürürken önceden geçmeye utandığım yerlerden geçtim. Tabiki geçmek çok kolay olmadı ama hep içimden kendime güven verdim. Böyle bir zamanda da en önemlisi arkadaşlar.

0|0
    0|0
    • samimi olduğum 2 3 tane arkadaşım var ama nedense arkadaş olarak görmüyorum kafa uyuşmuyor gibi geliyor bir süre sonra malesef :(

• haklısın ama bulmakta zor böyle ama pc başındada olmaz hep dediğin gibi kitap önemli.

• 19 yaşına gelmişsin daha yeni çözüceksin utangaçlığını. Ben 13-15 yaslarımda baslamıstım simdiyse hiçbir şeyde utanmıyorum yüzsüz bile olduğum oluyor. Hem arkadas bulamazsan kardeşin vardır yoksa bile ailen sana her şekilde destek verir. Aile Önemli.

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bendede utangaclik cekingenlik vardi onceden psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenlik utangacligin yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan ice kapanikligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0
    • Oldu kardeşim ama konuya bir açıklık getiriyim utangaç oldugumuzdan bide meslek lisesi mezunu oldugumuzdan hiç kız arkadaşım olmadı yani :( iyi bir şeymi olmaması kötü mü orasını bilemeyeceğim tabi.

• Birine en uzun ne kadar sure duygu hissetmisindir peki kardesim bu da onemli cekingenlige bulacagim cozumunde

• Sagol kardes eig icin, istersen bu konuda psikiyatrinin bana sordugu sorularla cekingenligini nasil atabilcegini tespit ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne guzel iste

0|0
    0|0
    • ne güzel işte mi ben derdime çare arıyorum sen ne diyorsun :D :D :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende aynıyım, bence en güzeli, peygamber sözüdür utanmıyosan istediğini yap diye, asıl utanılcak işler başka, bende utanmasam geçse şu derdim ama anladım değerini

0|0
    0|0
  • O bazi arkadaslarin gibi olan biriyim. Bosver knk elde edince degeri kalmiyo

0|0
    0|0
    • Kardeşim yani tabi orasıda var ama demek istediğim çokta iyi bişey değil utangaçlık hele aşırı ise kendini ifade etmekte bile güçlük çekiyorsun malesef :(

Yükleniyor...