Tecavüz veya taciz erkeğin sorunu mu kadının sorunumudur👇👇?

Bazı kesimler kadın mini giymesin , açık giyinmesin o zaman diyor. Bazı kesimler çoğunluk erkeğin sorunu diyor. Ben tabiki cevabı biliyorum dün sorumun altına gelen yoruma bakın bide. Eşcinsellik niye bu kadar arttı bununda cevabını merak ediyor sizce niye arttı?Tecavüz veya taciz erkeğin sorunu mu kadının sorunumudur👇👇?

Güncellemeler:
...
...,

4|1
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Çok açık giyinmeyi doğru bulmamakla birlikte bu taciz ya da tecavüze sebep olamaz. İnsanız aklımız fikrimiz irademiz var. Açık giyinmişti gece sokakta ne işi varmış gibi savunmalarla tecavüzü aklamak çok adice bir yaklaşım ve bu düşüncelerden kurtulmadıkça taciz ve tecavüz önlenemez.

0|1
    0|0
    • Yukarıdaki fotoğraf herşeyi anlatıyor bence

• Fotoğraf çok küçük göremiyorum :)

• Kahve mi çay mı diyorum? Adam sevişmek çok iyi gider s. ikişelimmi diyor. Bende gayliğinde bir adabı var mk kızlar harbi haklı bunlarınki bize kalkıyor bizdemi mini giyiyoruz mk dedim.

En İyi Erkek Görüşü

• bir diger görüşte bu kizlarimiz soyundukca toplum icindeki sapiklari ortaya çikariyolar. yani bir nevi toplum temizliyo. kicini basini açan kiz ya öldürüyo ya da psikolojiği bozuluyo sapikta hapishaneye girip toplum olarak kurtuluyoruz velhasil yesinler birbirlerini

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Erkekler gibi bayanlarda özgürdür ne yapmak isterse nasıl giymek istersen öyle giyer. Nefsine hakim olamayan erkekler bayanların giyimine bahane bulup kendini üste cıkarmaya çalışmasın

1|4
    0|0
  • İsteyen giyer istedigini ozgur ülkedeyiz sapinliga luzum yok hadim edin tacizcileri

1|1
    0|0
  • O erkeği yetiştirende sorun nokta !

0|2
    0|0
  • İçindeki hayvani dürtüleri kontrol edemeyen karaktersizlerin sorunu. İsterse kadın çıplak gezsin kimsenin rızası olmadan dokunmaya hakkı yok.

0|1
    0|0
    • Olayın sizden kaynaklı olmadığı dünki soruma yapılan görüş kanıtlıyor zaten

• Batıyı örnek alıyoruz ama sadece pisliğini yaralı şeyleri değil.

• Evet herkes saygı bekliyor yahu saygı beklenicek bir iş yap bizde gösterilim daha yeni biraz araştırdımyani muhteşem bir eşcinselliğe kayma var öyle böyle değil yani şaşırdım

• erkeğin sorunudur

0|1
    0|0
  • Şikayet edin böyle zihniyetin sorusunu

0|1
    0|0
  • Alem g. t olmuş derlerken yalan demiyorlarmış, hayır olsun sonumuz.

0|1
    0|0
  • Vay be iyice tozuttular hepsinin pipisini kesiceksin

0|1
    0|0
  • Hayatta faişeler de var sonucta. Herkes 4/4 değil.

0|0
    0|0
  • Bunları kesmek lazım

0|1
    0|0
  • Erkekleri eğitmeleri lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Erkeğin sorunudur tabii ki. Kadın isterse çıplak da gezer hiçbir erkek kadına taciz ya da tecavüz edemez öyle bir hakkı yok. Eşcinsellik artmadı zaten var olan bir durumdu. Sadece yıllardır o bireyler ve benim gibi LGBTİ-Q destekçisi insanlar artık kimliklerini ve kendilerini gizlemiyor, daha rahat bir yaşam istiyor.

0|1
    0|0
  • Bunları çarmıha gerim gerim gereceksin.

0|1
    0|0
  • Erkeğin sorunu bence

1|1
    0|0
  • Bir kadın ister açık giyinsin isterse kapalı ya da çıplak gezsin. Hiç kimsenin ona tecavüz etmeye hakkı yok.
    Günümüzde erkeklerin sorunu

0|1
    0|0
  • Avrupada ki bir cok ulkede de mini giyiyorlar ama orda tecavuz olaylai bu kadar cok diyil

0|1
    0|0
  • Annelik babalığı hayvanlar kadr yapan insanların sorunu bence. Namus kavramında kız çocuklarına yapılan baskı erkek öocuklarına da yapılsa bence bukadar hasta ruhlu erkek olmaz

0|1
    0|0
  • Erkeğin sorunudur

1|1
    0|0
  • Resim anlaşılmıyor da tabiki de erkeğin

0|1
    0|0
    • Kahve mi çay mı diyorum? Adam sevişmek çok iyi gider s. ikişelimmi diyor. Bende gayliğinde bir adabı var mk kızlar harbi haklı bunlarınki bize kalkıyor bizdemi mini giyiyoruz mk dedim.

• Iyi demişsin yabancı ülkelerde de rahat giyiniyorlar ama orda da var böyle olaylar ama bizimkinin çeyreği kadar değil boşuna orda herkes zaten sevişip duruyor demesin ordada birsürü kendisini kocasına saklayan kızlar var veya horminlarindan dolayı değilde sevdiği adama güvendiği için bekaretini verenler

• erkek tabiki bir kız istediğini giyinir hiç bir neden ve sebep olamaz taciz veya tecavüz hak veren

0|1
    0|0
  • Karakter ve kişilik sorunudur hangisinin bozuksa artık.

0|1
    0|0
Yükleniyor...