Kızlar; mantıklı yorumlar istiyorum, her ne kadar duygusal yaratılışlı olsanız bile?

Şahsım adına söylüyorum, göğüsü kıllı bir adamım. Kadınlarda son zamanlarda dikkat ettiğimi şey ise erkeğin kıl oranı az olanından talep etmeleri. Ancak aynı hatunlar hayvan severken hayvanın kılına, tüyüne takılmıyorlar. Peki teknik olarak erkeğin göğsündeki kıl mı daha temizdir yoksa 2-3 ayda bir kere iç dış parazit temizliği yapılan hayvanın tüyleri mi? Bundan sonra hayvanları öperken elinizi vicdanınıza koymanızı ve erkeğin kıllı göğsünü öperek günah çıkarmanızı öneriyorum.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal medyada çoğu erkeği bu şekilde görüp bu şekilde istiyorlar hep daha iyisi daha yakışıklısı gibisinden. Sanki onların killari hiç çıkmıyor gibi.. Ben açıkçası kıllı severim böyle göğsüne yattığımda rahatsız etmiyor beni. Bu yeni nesil kaslı yakışıklı erkek arayışına sahip kızların düşünceleri onlar.. Akıla bakmayanlar yani o yüzden kilsiz tüysüz olacağına aklı olsun da iki lafın belini kırıp siyaset felsefe her alanda benimle tartissin :)

0|1
    0|0
    • sonunda kaliteli bir yorum geldi ya, bravo ! dolu birine denk geldim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayvani tamamlayan sey kıl dir
    Hayvan olduğu icin killidir bizde normal karşılariz
    Erkeğin kıl i bir kere itici yani mantiksal olarak degilde görsel olarak yaklaşıyorum ben olaya

0|1
    0|0
    • Erkegi de tamamlayan sey kildir, kadindan farkli kılan. Tuysuzlesen erkeklerde dikkat ederseniz daha efemine bir hava hakimdir, görüşüne saygi duyuyorum, görsel olarak diye belirtmeni sevdim. Teşekkürler yorumun için.

• Bende gögüs killarini alanlardan ifirit oluyorum hic sevmem erkek dediginin gögsünde killi olmali simdi bir metroseksüelliktir gidiyor millet aliyor ama neyse iste

0|1
    0|0
    • barbie ve ken modelleri oluşturuyorlar, kapitalizmin kusursuzluk dayatmaları hep :)

• Ben Barbie degilim o yüzden Ken de istemem;)))

• Mesele sadece hijyen olmayabilir.😕

0|1
    0|0
    • En açık ve acımasız şekilde dile getirebilirsin, merak ediyorum hissiyatı.

• Anlaşılmayacak kadar derin şeyler söylemedin zaten :)

• Farkı sorgulayınca, anlamayı reddettiğini düşündüm.

• Erkek adam kıllı olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Köpekle cinsel ilişkiye mi giriyolar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...