Kilo verince mi sevgilim olacakmış anlayamadım?

seneye farabi yapıcam. bugün 2 erkek arkadşımla oturuyorduk sacım çok dökülüyor falan dedim seneye mezoterapiye başlıcam dedim sac gürleştirmek için. arkadasım şey dedi. seneye sacını yaptır yazın da spor yap sıkı bir şekilde bak nasıl sevgilin oluyor dedi. şimdi burdan ne çıkarmalıyım şimdiki şartlarım yüzünden mi sevgilim yok?

Güncellemeler:
Şu an boyum 1.65 kilom 63 . böyle de memnunum ama vermek de istiyorum tbi. kendimle barışığım memnunum ama neden sevgilim yok konusuna takığım o yüzden dert ettim

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence ilgisi yok fiziksel şeylerle bakımlı olmak yeterli. baya baliketli olup sevgili dgistiren hatta çirkin olup sevgili yapanları bile gördüm bununla ilgisi yok tamamen şans. Ben de 170 54 kiloyum benim de yok ona bakarsan. Sen burdaki erkkelere de bakma zayıf olsa baliketli kiz daha iyi diyolar biri dolgun olsa zayıf daha iyi diyolar yani her türlü eleştirmek hoslarina gidiyor ama bundan daha da fazlası olma istersen biraz daha verbilirsin çok da problem değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bizim kas yapmamız ya da banka soymamız gerekioyr

1|1
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • her malın alıcısı vardır dicem ama yanlış anlama. dış güzelligin artınca talibin artar demek istemiştir

0|0
    0|0
  • Ne sacma

0|0
    0|0
  • Kilolusun demiş

0|0
    0|0
  • Ark fizik onemli

0|0
    0|0
  • o arkadaşlarindan ve o kafadaki düşüncedeki adamlardan uzak dur..

0|0
    0|0
  • Kilolumusun çok

0|0
    0|0
  • Gel elele verip bu dertleri unutalım. Göbeğimizle sevin bizi :D

0|0
    0|0
  • Şimdiki şartlarin neki

0|0
    0|0
  • Bunu diyen arkadaşınsa makarasına demiştir benim bir arkadaşım vardı lisede 4 sene boyunca dedim ah be kızım ah zayıflasan benim gibi dalyan gibi çocuğu kaçırıyosun saniyesinde kapardım seni falan diye. Sonrada 1 tl isteyip öpüyodum

0|0
    0|0
  • kendine bakmıyorsun demiş arkin kısaca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Onu kastetmis evet, ama aldiris etme sen baksana evlenip cocuk yapanlara hepsi kusursuz ve guzeller mi?
    Ama farabi yapmak ne kiz?

0|0
    0|0
  • Erkekler ve fiziğe önem verişleri işte. 90-60-90 isen bir numarasındır çoğunun gözünde. Boş ver takma sen memnunsan seni böyle kabul edecek erkek mutlaka olacaktır.

0|0
    0|0
  • ya ne alaka

0|0
    0|0
  • Bu zamanda insanlar kalbine değilde dış görünüşüne baktığı için...

0|0
    0|0
  • Bakımsız olduğunu iddia etmiş

0|0
    0|0
  • Dış görünüşe çok önem verildiği için kilolu insana bakılmaz tabusu var

0|0
    0|0
Yükleniyor...