En son ne zaman bir dolandırıcıyla karşılaştınız?

Ben az önce bu sitede karşılaştım aha kanıtı. Mod var mı nickini vereyim de kapatın şu aklı fakirleri.
En son ne zaman bir dolandırıcıyla karşılaştınız.?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ohaa yuhh ks dilencileri artıyor iyice

0|0
    0|0
    • İlk kez denk geldi. Dün gece mesaj attı sabah cevap verdim demin para istedi.. 😅😅😅

• Ilk üye olduğum zamanlar benim başıma bunun gibi beter olaylar geldi bu özelliğini öğrendiğim anda kapattım 1 seneye yakın kapalı düşün merhammetimi suiistimal edip lösemiler için saçını kazıtır mısın dediler tamam dedim sonra pembe görünümlü maviymiş ve saç fetiştiymiş tabi sonradan o da biraz insafa gelip uzun bir süre konuşunca söyledi beni engelledi aradan bir saat geçti engelden çıkarıp tekrar mesaj attı e ne zaman saçlarını kazıtıp video atcaksın dedi sonra ben bir daha şok oldum ve onu engelledim gercekten cok tuhaf insanlar var

• Geçen sene bileğini kesip resmini atan bir kız vardı oda kanının tadına bakmak isteyip istemediğimi sordu acıdan zevk alıyormuş garip garip fanteziler anlatmaya başlayınca engelledim kızı. Sitede istemediğin kadar çok manyak var.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana denk geliyo bunlar o kadar diom fazla muhabbet kurup yüz verme diye :)

0|0
    0|0
    • Akşam mesaj attı selam naber felan diye sabah cevap verdim işi direk paraya bağladı. 😅

• Vay Anasını

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kendilerini akıllı sanıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...