Kapat

Otobüstesiniz. Önünüzde ve arkanızda iki amca var. Otobüs aşırı kalabalık ve seçiminizi yapın?

Erkekler ; Otobüstesiniz. Önünüzda ve arkanızda iki amca var. Otobüs aşırı kalabalık ve seçiminizi yapın :
A-) Ya arkanızdaki size değdirmemesi için önünüzdeki amcaya birazdaha yaklaşıp arkanızdaki size değdiremicek ama siz önünğzdeki amcaya değdiriceksiniz
B-) ya da önünüzdekine değdirmemek için birazdaha arkaya yaslanıcaksınız arkanızdaki amca size değdirecek? Hangisi.
kızlarda yorumlayabilir

Güncellemeler:
Seçiminizi yapın bahane yok, yan dönmek yok çok kalabalık

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Arka

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dedeleri kucama alirim 😂😂 birini bir dizime birinide diger dizime 😂😂

1|2
    0|0
    • Ayaktasın nasıl alıyon dizine biri arkanda biri önünde olucak çok kalabalık hareket etcek alan yok seçimini yap

• Ak baska sansmi var ben deydiririm hic olmasa giren cikan yok diye teselli ederim kendimi 😂😂

• Neyse en azından topallıyarak çıkmıcaksın ajssj

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• A şıkkını seçerim ne kadar yaklaşırsak yaklaşalım kendimi bildiğim sapık olmadığım ve kastetttiğin gibi bir durum olmayacağından A şıkkı ideal.

0|1
    0|0
    • En düzgün ve mantıklı cevap 👏👏👏👏

• Şeytanın aklına böyle bişey gelmez a*ına koyim 😃

0|2
    0|0
    • Heheh , seçimini yap

• Sırtına atladığın için arkadaki amca rahatlamak içün öne doğru gelicek sana değdiricek, geçmiş olsun gitti namus

• Yav hee he ya

• Yan dönsek olmaz mı? İlla yaslamalı bir durum olucaksa da kusura bakmasın ben amcaya dayarım😂

0|1
    0|0
    • Haha :) tiksindim saol. Yan duramazsın çok kalabalık

• Arkamdaki değdirsin bana ayol

1|1
    0|0
Yükleniyor...