Kızları en çok ne etkiler?

Para mı, tip mi, boy mu, kas mı , huy mu yoksa daha farklı bişey mi?

0|0
19|14

En İyi Kız Görüşü

• Nisanliyim ve maddi durumlari iyi degil tip desen biraz kilo var ve acikcasi ben onu sevmeden yakisikli bulmuyordum ama Şu an benim gozum baskasini gormuyor jenim icin dunyanin en yakisikli erkegi kasli da degil ama gel gor ki benim icin dunyanin en harika insani (abartmiyorum) nasilki herkesin cocugu kendine en guzel cocukdur herkesin kalbindeki sevdigi insan da oyledir en azindan bana gore huylari karakteri beni sevmesi beni sahiplenmesi beni kiskanmasi ailelerimizin kulturlerin ayni olmasi ve daha boyle bir cok sey sayabilirim yani bir insan gercekten severse ne para pul ne tip hic birseyi gozu gormez diye dusunuyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki penis sallaya sallaya gezeceksin knka

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Beni huy. Geri kalanları bilmem.

0|1
    0|0
  • Sadakat, guven ve sevgi para ise gecinebilecek kadar olsun yeter cogunda gozum yok cok sukur bu huylar nisanlimda var😊

0|0
    0|0
  • Değişik bir şey. Bir şey bulursun adını bilmiyorsundur. Para ya da tip değil de ruhani bir şey. Ruhun onu ister.

0|1
    0|0
  • tarz sahibi, pasaklı saçlar, güzel dişler ve eller...

0|0
    0|0
  • davranış, ilgi duyulmasından ve biraz da tip bir kız tipi iyi olan ama kötü biri ile yapamaz ama bir kız ruhu huyu kişisel seçimleri kendine uyan biriden ne olursa olsun tipi kötü de olsa vazgeçmez

0|0
    0|0
  • imanlı bir erkek karşısında eririm

0|1
    0|0
  • Ben karaktere bakıyorum sonra kitap okumasına falan filan yukarıdakiler saçma geliyor sonuçta tipine göre mi seveceğim

0|0
    0|0
  • Boy pos karizma

0|1
    0|0
  • söylesem olmaz gayet kültrlü bir konu :)

0|1
    0|0
  • şahsıma göre cevap vereyim; kişilik ve karakteri sonra da boyu (parası cidden önemli değil)

0|0
    0|0
  • Boy huy

0|0
    0|0
  • ne yalan söyleyim büyükten küçüğe yazıyorum
    para-huy-boy-kas

0|0
    0|0
  • ses ve huy

0|0
    0|0
  • Karakter ve ahlak

0|0
    0|0
  • Hepsi :d

0|0
    0|0
  • 4 harf para
    En iyisinden en pacozuna dek
    Para.
    Kız dedikodusunun odağı paradır
    Aaa biliyor bilmenin sevgilisinin audisi var
    Aaa gene mi aynı pantolunu giymiş
    A makyaj malzemesi alsam hangisi olsa
    Ay ben elit mekana giderim bilmem beli hövyarrrr yerim
    Sonuç para.

0|0
    0|0
  • Para , Tip bir yere kadar içindeki Dolu olmali O kafanın ve saģlam karakter..

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin huydur ya gelip geçici şeylere aklı olan insan takılmaz zaten

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Huy ve tip.

0|1
    0|0
  • Şimdi kişiden kişiye değişir.
    Kimi paralı kaslı boylu poslu iyi huylu biri ister
    Bazısı huylu, paralı olsun yeter der
    Bazısı parası olsun gerisinin ta der
    Bazısı beni tatmin etsin yeter der
    Bazısıda sever sadece bişey aramaz he bu arada sevmesi için birazcık huyuna gitmek ve hoşuna gitmek gerekir.

0|0
    0|0
  • para boy tip gerisi hiç önemli değil. David Backem eşeğin biri ama gel gör kadınlar hayranı

0|0
    0|0
  • Kızları en çok
    1) Bakış, 2) Etkili konuşma, 3) Karizma, 4) İltifat, 5) Dürüstlük ve daha sonra para kas boy v. s gelir... Bu 5 madde yoksa çöp...

0|0
    0|0
  • Tipp

0|0
    0|0
  • Kızlardada var fakat genelde para oldumu farklı olyor paran varsa kasda yaparsan tarzda yaparsın zaten huy dogarken oluyor. o degişmez.

0|0
    0|0
  • Parayi sever cogu

0|0
    0|0
  • Seksi kaslar

0|0
    0|0
  • Para, tip, boy ve huy hep beraber olsun isterler

0|0
    0|0
  • Tip kesinlikle