Babamdan para istemeye utanıyorum?

arkadaşlar 18 yaşındayım lise sondayım, artık zar zor para isteyebiliyorum zaten para konusunda biraz garipler.. neyse bazen annemle babam ters tepki veriyorlar para istediğimde bir şeyler için lazım diyorum dalga geçer gibi konuşuyorlar beni ağlattıktan sonra anca veriyorlar. artık para isterken boğazım düğümleniyor boğazımda acı hissediyorum. şimdide mezuniyet falan yaklaştı birde birçok şey üst üste geldi ne yapacağımı bilmiyorum nasıl para bulabilirim veya onlardan nasıl isteyebilirim. yardımcı olabilirseniz sevinirim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ya ablacım sen niye utanıyorsun ya. anne baba olarak senin üniversiteden mezuniyetine kadar ekonomik sponsorun olmak mecburiyetindeler. bak mecburiyet diyorum dikkat et.15 dk lik zevki yaşaması değil o :D ben valla aynen böyle dedim bizimkilere mike mike de verirlerdi :D

0|0
    0|0
    • ya karşılarına geçip para istediğimde verdikleri tepkilerden bıktım. hadii yine para mı gibisinden..

• bunu dediklerinde suratlarına de işte 15 dk lik zevkini yaşarken iyiydi dimi de. hatta bunu derken gevrek gevrekte gül :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Utanma o senin baban.

0|0
    0|0
  • part time biyerlerde calismaya başla..

0|1
    0|0
    • şu an şartlar uygun değil sınavım var

• kıyamam liseli

0|0
    0|0
  • Sen agliyosun ya hoslarina gidiyodur

0|0
    0|0
  • benim ailem de böyle orosp u çocuğu. kendi paranı kazanmak dışında şansın yok dostum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• s. et o malları lise bitince hemen işe başla üniyi kazan ve o g. rzeklerden ayrıl... benim de babam öyle sanki ben yalvardım beni doğur diye ona her zaman kavga çıkarır harçlık isteyince robot sanıyor beni

0|0
    0|0
    • banada yarım yamalak bir harçlık veriyorlar onuda çok veriyoruz sanıyorlar..

• aynen

• Babanla iyice bir konuş derim

0|0
    0|0
    • Hem abin ya da ablan var mi senin

• tekim

• Hmm normalde tek olanlar daha paralı olur ya

Yükleniyor...