Acil yardım desem?

Arkadaşlar merhaba ben bir üni öğrencisiyim son sınıftayım sorunum şu ki kekemeyim aslında normal yaşantımda değilim ama resmi bir ortamda -mesela sunum yapmak gibi- akıcı konuşamıyorum şimdi gelelim soruma bundan yaklaşık 1 hafta sonra bitirme tezimin semineri var ve ben napıcamı bilmiyorum bir antidepresan falan işime yarar mı yoksa yandım yani

1|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 2 haftalık kurslar oluyo 1 hafta içinde birşey yapamazsın

0|0
    0|0
    • doğru ama psikiyastristler belki geçici bir çözüm bulabilir en azından semineri atlatmak için

• o zaman git bir konuş derim yararı olur mutlaka

Erkekler Ne Diyor 3

• nope yapıcağın tek şey ayna karşısında tezini 100-150 defa okumak kelimeler ağzına yapışır bildiğin denenmiştir tavsiye ederim :D

0|0
    0|0
  • Kekemeliği stres ve gerginlik tetikliyor bence, sunum esnasında sunumuna odaklanirsan ve rahat olursan bence kekemeliği yenersin, depresan değil ama sakinleştirici ilaçlar fayda sağlayabilir

0|0
    0|0
    • evet doğru söylüyosunuz teşekkürler

• Oluruna bırak. Mezuniyetten sonra kimse bir şey hatırlamıycak emin ol.

0|0
    0|0
    • ya zaten ben dert ediyorum sadece arkadaşlarım tarafından çok seviliyorum fikirlerim onların nezdinde değerli hatta derecedeyim ama bilmiyorum neden sorun ettiğimi

• Kafanı takma. Kendi kendinede ilaç almaya kalkma lütfen. İlacın verecegi zarar sunumdaki basarından önemli.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...