Size yalan söyleyen biri hakkında davranisiniz ne olurdu?

Evet soru bu siz anladınız ki yalan söylüyor ne yapardınız? ben o kisi ile konuşmamak tercih ettim siz ne yapardınız

Güncellemeler:
...

3|6
8|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben insanlarla tanıştığım zaman onlarla dost ya da arkadaş olup değer vermeden önce test ederim. Önce karakterine bakarım, sonra bana olan tavrına. Bu ikisine göre muamele ederim. Bir zamanlar en yakın dostum olan, tamamen güvendiğim kişinin 1 yalanı yüzünden hayatımdan silmişliğim var ;)

1|0
    0|0
    • Anladım ama bende işte bir yalan yüzünden direk silemiyorum biraz daha şans veriyorum ama tanı sınırı var sinir aşinca olmuyor eskisi gibi😔

• Aaa Özür dileyen için rica edilmiyordu😂pardon

• sorun yok kasma kendini :D

• Davranışım değişmez

1|0
    0|0
  • Ben de uzak dururdum

1|0
    0|0
  • hangi konu da yalan söylüyor. Önce onu söyle. Bazı yalanlar vardır iyilik için söylenir. Bazıları vardır kaybetmek korkulduğu için söylenir...

1|0
    0|0
  • Denerim. Bunu bir takım güven testi haline getirir sunarım. Tek yalanı değil yalanlarını ortaya çıkarır. Sittiri çekerim. Bazen acımasız olmakgerekir.

1|0
    0|0
  • Ben neden yalan söylendiğini anlamaya çalışırdım, başkasının size yalan söylemesi herzaman kendi kusurları olmayabiliyor sizin de kusrunuz olabiliyor. Alayamazsam yaptığı aşırı saçmaysa ona göre tepk verirdim.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bende zaten bu sekilde davranıyorum ufak yalanları bazen kabullenebiliyorum

• herkes yalan söyler tek değişken yalanın ne hakkında olduğudur yalan söylemiyorum diyemezsin yani bu ikiyüzlülük olur bende söylüyorum oda öbürü de bana yalan söylemişse bitmiştir değişik bir tutum

1|0
    0|0
  • tkmam

1|0
    0|0
    • Sana yalan söylüyor ve sen takmazsin? Peki buda senin görüşün Teşekkürler

• o anlamda tkmam dedim

• Hmm anladım tamam ama o kişi için artık zaman kaybetmeye değmez bence

• yakalarsam yalancı kisvesine koyarım ve dikkatli olurum savunmaya geçerim gizli

1|0
    0|0
  • Derhal yanımdan uzaklaştırırım.

1|0
    0|0
  • Yalan söyleyen her seyi yapar

1|0
    0|0
  • Soğuk

1|0
    0|0
  • Tecavüz ederim fırsat bu fırsat hıhıh

0|0
    0|0
  • Arayı soguk tutarım. Fazla muhatap olmazdım galiba.

1|0
    0|0
  • Tekme.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim var bir fırsat olsa vericem eline 😄

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Muhatap olmam.

1|0
    0|0
  • İlişkimi keserim

1|0
    0|0
  • Herkes kendi yoluna

1|0
    0|0
  • soğurum

1|0
    0|0
  • Aynen konuşmam. ya da konuşmak zorundaysam tedbirli davranırım..

1|0
    0|0
  • Yalanını anlamamış gibi devam ederdim. Bakalım nereye kadar sürdürecek. Öylesi daha. eğlenceli

1|0
    0|0
  • Neden yalan söylediğini sorgulamaya çalışırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...