Bu cümleyi kuran bir erkeğin amacı nedir sizce?

Daha ilişki başlamadı, konuşma aşamasındaydık bana bunu dedi: '' Ya söylediklerimi yaparsın ya da yollarımızı birleştirmeden şimdi ayırırız '' Sizce değer veren bir erkek bu sözü söyler mi?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• söyledikleri neki?

0|0
    0|0
    • Ağır şeyler değil sıradan şeyler kıskançlık cart curt dikkat et diyor yani. İyi de ben o dikkati zaten ederim ama bana değer vermediğini düşünmeden yolları ayırıcağını belli etmez mi bu söz?

• ya sen onun kölesimisin deli olma salla gitsin ya.

En İyi Kız Görüşü

• kendin, kaf dağının tepesinde sanıyo haspam.. baila ilişkite, ağzına mıç, indir ordan, vur tekmeyi..

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünmüştüm..

Erkekler Ne Diyor 5

• Sözünün erinde, dobra, net biri olarak düşünürdüm, tabii ne kadar sözünün arkasında durur bilemem.

0|0
    0|0
  • 3gün önce eski sevgilime söyledim

0|0
    0|0
  • Doğru Söylemiş, Ağzına Sağlık!.. bunu ilk günden yapmazsa zaten herzaman O'nu arkadaşlarından daha geri planda tutacaksın, hep kıskanacağı şeyler yapacaksın ve hep Sevgisini Suistimal edip Güven vermeyeceksin!

0|0
    0|0
    • Yok öyle bir dünya kardeşim. Ben bir kız olarak sevildiğimi hissetmek isterim, karşımdaki bana müsamaha göstersin isterim. Sevginin temelinde fedakarlık yok mudur zaten? Eğer ben yanlış bir şey yapıyorsam ya da yapıcaksam bunu beni incitmeden söylemenin yolları yok mudur? Vardır elbette.

• Sen Yaptığının yüzüne vurulmasına bile tahammül edemeyip müsamaha ve fedakarlık isterken ve bunu söylediğinde dahi incinirken, O'nun incineceğini bile bile İstemediği bir şeyi yaptığında O ne Hissetsin Peki? ne yapsın? Ohh ne güzel her türlü fedakarlığı ve anlayışı erkek göstersin, Siz de sadece dalganıza ve keyfinize bakın! düttürü dünya oh ne güzel bee! Erkeğiz diye eşşek miyiz yani?

• Siz direkt bizzat aptal yerine koyup arkadan iş çevirirken veya Kalkıp Erkeğinizi Boynuzlayıp başkalarıyla Fingirdeşirken ''Sadece Arkadaşım'' Diyerek yalan söylerken bu çok normal oluyor, Buna isyan edip yüzünüze vurduğumuzda biz erkekler kırıcı mı oluyoruz yani? kusura bakma canım bende Müsamaha yok, Godoşluk da tatile çıktı, kalmadı! Yemezler...

• Noo.

0|0
    0|0
  • kıskanan ve deger veren erkek yapar bunu kaçırma derim

0|0
    0|0
    • Kıskanan ve değer veren erkek, yolları ayırırım demez. Başka şey der ama onu demez. Sevgi bu demek değildir.

• desede vazgecemez.. korkutma amaclı demiş ... yanlış ama demiş
      işte

Kızlar Ne Diyor 3

• O zaman ayır diceksin o yolu. Fazla emin senin sevginden ve bunu kulanarak istediğini yaptirmaya çalisiyor

0|0
    0|0
  • Siz onun bu sözünden önce ona ne söylediniz eğer özel değilse

0|0
    0|0
  • Soylemez kullanir alt tarafi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...