Sultan papaganim kactı bilgili arklar yardim?

Papağanım evden kaçtı terasa iniş yapicaktı ki martı kovaladı yonunü şaşirdi gitti kafesini terasa koydum belki doner diye ama sizce döner mi 😢 uysal ve ele geliyodu 😳

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Umarım başkasının eline geçmeden bulursun dostunu. Papağanlar akıllı oluyor başına birşey gelmezse ki umarım herhangi ters birşey gelmez geri gelicektir.

0|0
    0|0
    • Binalar cok var çati çatı dolaştim yok 😢

En İyi Kız Görüşü

• bence müge apla ya söyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aha :) nerede yaşıyorsun benim kuşu al sende kalsın bir iki hafta iki hafta bende kalsın benim ki dışarı çıkarır kolumda yanımda surekli gezer asla gitmez kovuyorum zorla parmağıma çıkıyor :)
    İl neresi?

0|0
    0|0
    • İstanbul esenler ama benimkinin yerini asla hic bir kuş tutmaz :(

• Yok saolun bn kendi kuşumu istiyorum 😢 bulamazsak yenisink alicaz ama asla onun yerini tutmuyucak 😢

• Senin kuş çevrede bir eve konmuştur komşulara şöyle birisi almıştır evine. Ama bana da bir tane kuş al erkek olsun kuşum dışı yalnız olmuyor. Aynayı çok seviyor :)
      İki kuş al hesaplı olsun :) 2 yaşında olsun lutfen ya da bir fazla büyük olmasın :)

• Müge Anlı ya git o bulur

1|0
    0|0
  • Bence dönmez

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Gece gözleri görmez bu yüzden sorun...

0|0
    0|0
    • Sultan papagnlari gece görüşleri var ama hava kuşu olmadigi için sorun fazla uctgnda sersemlesip düşme olasiligi cok :(

• edit: Termal :D

• Gece görüyolar anlamindaa.

• Giden gelir mi BE

0|0
    0|0
  • burası türkiye :D yere yakın konmasın tecavüz ederler bak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Keşke arasaydın ev hayvanları hantal olur çok çabuk yorulur büyük ihtimal yorulup bir pencere kenarına konmuştur çevredeki evlerin kapısını çal sor oda olmazsa fotoprafının olduğu ilan bastır telefon numaranı yaz altına yakın çevreye as o çoktan bulunmuştur yarın git ara

0|0
    0|0
    • Sokak sokak gezdim çatılara baktim ama bulanadim inşallah birisi bulmuştur :(

• Evleri gez kapı kapı pencere kenarına konmuştur biri içeri almıştır kesin yoksa imkanı yok uzaklaşamaz çoktan bulmuş olman lazımdı o şekişde çok bulunan hayvan var sen yarın kapı kapı gez

• Geri döner umarım

0|0
    0|0
  • Ayy yavrum yaa 😕 her yere mutlaka ilanini as hatta bisey deyim mi mugr anliyi ara gecenlerde kayip papagani buldular hatta ayni cinsti. Insallah gelir kafesi balkonda olsun

0|0
    0|0
    • Kafesi terasa cikarttım basvurdum cevap bekliyorum çatı çatı gezdm elimde baska bir sultanla dolastim sesine gelir diye yok ama 😢

• Mügeye cık valla kaç tane buldu kadın. d

0|0
    0|0
Yükleniyor...