Bu şehir beni boğuyor?

Trafik, kalabalık, gürültü, hava kirliliği, derken bazen sizide yaşadığınız şehir boğuyormu?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Şu an yaşadığım şehirde trafik , kalabalık , gürültü ve hava kirliliği yok :) Şanslı mıyım ne?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alaka ise aklıma Arap şükrü geldi 😊 cidden sıkıyor artık koca şehirde herkes robot gibi işe eve toplantıya gidip uyuyup yemek yeyip tuvalete gidip gelmekle geçiyor hayat beton ormanlarda metalden yapılma hayvanlar var (araçlar)

Eski insanlar niye böyle sağlıklı ve uzun ömürlü?
    Çünkü adam toprak işlemiş doğal yemiş sessiz yerde uyumuş güzel dinlenmiş temiz hava solumuş

Yok gdo dur yok hormonlu meyve sebze hatta su
    Bunlar hızla çoğalan insanın ihtiyacını karşılamak için yapılan dümenler maliyeti ucuz kâr oranı yüksek ürünler sağlık la oynuyor bu yetmezmiş gibi bir de sağlığımızı geri kazanmak için kullanılan ilaçların bile yan etkisi var mesela tansiyon hapı böbrek yetmezliği yapıyor bu sefer böbrek yetmezliği için başka ilaç alıyoruz sonra o ilaç ta kuvvetli baş dönmesi yapabilir ibaresi bulunuyor
    YANİ İNSAN İNSANDAN NASIL PARA SÖKERİM DERDİNDE

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ıstanbulu hıç sevmıyorum

0|1
    0|0
  • izmirde olmak istiyorum

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla.

0|1
    0|0
  • Terket

0|1
    0|0
  • aynen kahretsn defolup gideem ama gidemiyom. suriyelilerden de bıktık

0|1
    0|0
  • Hangi şehirdesin ki

0|1
    0|0
  • Bende aynıyım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• evet aynı şekilde

0|1
    0|0
  • Yaşadığım şehirden yani İstanbuldan memnunum dünyada eşi benzeri yok bana göre :)

0|1
    0|0
  • İstanbuldasın galiba

0|1
    0|0
  • İstanbul çekilmiyor ne kadar sevsem de

0|1
    0|0
  • Beni hayat boğuyor nereye gidim şimdi

0|1
    0|0
  • beni de. s

0|1
    0|0
  • benide çok boğuyor İstanbul. Hayatımda bu kadar hayat standartı düşük bir il görmedim. İnsan gibi yaşadığıma inanmıyorum. Başka illerde de doğru düzgün imkanlar yok özelliklede benim mesleğimle ilgili.

0|1
    0|0
Yükleniyor...