Hiçliğe çaresi olan var mı?

19 yaşındayım fakat herşeyden bıkmış durumdayım nedenini bilmiyorum. ne geriye gitmek ne de ileriye gidip sonu görmek istiyorum. ölmek değilde tamamen gerçelikten silinmek istiyorum. bazen birini sevsem belki bu duygu geçer diyorum fakat birini sevmek sonra kendini sevdirmek çok zor geliyo. hem öyle olsa bile ihtimaller varsayımlar aklımı kurcalıyo. mesela geleceğe dair hangimiz daha erken ölücek hangimiz hangimizi yalnız bırakacak gibi sorular vs vs... yani bir nebze nihilistim ve herşeyin hiç olduğunu düşünüyorum. durduk yere içimden '' im nothing '' diye tekrarlıyorum bazen hiçlikte farklılık yaratamayacağımı bilmek sıradan olmak denizde kum tanesi olmak nefes almanın bile gereksiz olduğu kanısına vardırıyo beni. kimseye güvenemiyorum kimseyi sevemiyorum. insanlığın dünya üzerinde virüs olduğunu düşünüyorum çaresi nedir bilen var mı?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Malesef yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• asosyallik var sende

0|0
    0|0
    • dışarı çıkıyorum geziyorum fakat kimseyi bulamıyorum geri eve dönüyorum nasıl asosyallik bu

• yeşilçama döndük ya la dQD:q

• ayni ben mesaj falan gelmemesi bos yere gezme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• dünya bir aynadır. ve bu dünyada yaptıklarımız aynanın daha çok hangi tarafına baktığımız ile ilgilidir.”
    aynanın pürüzsüz, parlak tarafına baktığında; dünyada ki yaşamı,
    güzelliği görürsün, aynanın diğer tarafına yani karanlık ve pürüzlü tarafına bakarsan yapılan haksızlıkları,
    cinayetleri, günahları, kısacası kötülüğü görürsün

0|0
    0|0
  • Sıkma canını arkadasım herkese olur böyle yalnız değilsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...