#Sinek Gibi Doğup Çoğalan Suriyeliler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

#Sinek Gibi Doğup Çoğalan Suriyeliler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

- Mülteci Dediğin Kimseler, Kamplarda Kalır, Muhtelif Gıda, Sağlık ve Yaşam Malzemeleri İle, Diğer Zorunlu İhtiyaçları Kamp'ta Karşılanır!
- Ayrıca Ülkelerinde Siyasi İstikrar Sağlandığı An Toplu Şekilde Olmak Suretiyle G*tlerine Tekmeyi Koymak Suretiyle Zinhar Sepetlenmeleri Elzem Olan Kişilerdir.
- G*tlerine Tekme Koyulmak Suretiyle Sepetlenmeyen Bu Şerefsizler, Birkaç Yıl, Hatta ve Hatta En Fazla Bir 10 Yıl Sonra #Özerklik İsterler.

#Bkz. 1991'de Körfez Savaşı'nda Irak'tan Kaçmak Suretiyle Ülkemize Sığınan Kürtlerin Büyük Bir Bölümünün, bölücü terör örgütü pkk'nın, Oluşumunun Fitilini Ateşlemeleri..

- Suriyelilerin Birkaç Yıl, Hatta ve Hatta En Fazla Bir 10 Yıla Kalmaz 2'nci Bir terör örgütünü Oluşturmayacaklarının Garantisi Var mıdır?
- Bu Kansız Şerefsizlerin, Çoğunlukla Bulundukları Şehirlerde Çıkardıkları Olaylar Herkesin Malumudur.

- Adam Öldürme ve Yaralama, Hırsızlık, Gasp, Vatandaşlarımıza ve Güvenlik Güçlerimize Fiziki Mukavemet, Tecavüz, Taciz, Kamu Güvenliği İle Asayiş ve Huzuru En Direkt Tehdit Etmek

Vb. Yüzlerce Hatta ve Hatta Binlerce Örnekler Sıralamak Mümkündür.

#Bkz. ***** Sallasan Suriyeliye Değiyor.

Gaziantep İlimizde; Çarşıda, Pazarda, Yolda Her Geçen Gün Daha Sık Görülen, Alışveriş Merkezlerini Kendilerine Yer Edinen, Ev Alıp Satmaya Başlayan Evlerin Üzerinde Satılık İlanlarını Arapça #Yazmaya ve #Yazdırmaya Başlayan, Her Fırsatta Şehri Kendilerine Aitmiş Gibi Hisseden ve Hissettirmek Suretiyle Kavga Çıkarmaktan Çekinmeyen, Sağlık Vb. Diğer Hizmetleri Sınırsızca Alan Sözde #Mültecilerdir..

---------------------------------------------

Bir Millet Bağımsızlığını, Hürriyetini ve Sınırlarını Kaybedebilir, Hatta Yıllar Boyunca Başka Bir Milletin Esareti Altında Yaşamak Zorunda Kalabilir Ama Bütün bU Unsurlar O Milletin Yok Olmasına Etken Olamaz. Ancak Kendi Dilini Kaybetmiş Bir Millet Yok Olmaya Mahkumdur!

Hüseyin Nihâl ATSIZ

#SerKan1923

Güncellemeler:
@Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @siray @чαğмυяeятešı

2|1
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Vaktiyle bir ATSIZ varmis var olsun ! Suriyeden gelenlerin yarisi arap yarisi krttur hic birini sevmem bir gram acimam umarim hepsi geberir ya ülkeyi patlatir ya pkk ya katilir ya da sehirde eskiyalik yapar hamam bocegi gibile oldugu halde yumurta birakirlar 20 cocuk yaparlar hepsini sokaga salarlar. Sen git karabaga kader de suriyeliye agla onunki de kader o zaman arkadas zaten bu araplardan krtlerden ne kadar nefret ediyorsam arapci ruscu krtcu Turktende o kadar nefret ederim. Tek cozum katliamdir ya da geri o lanet topraklarina gonderilmeleridir. Allah Turk milletini korusun.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu Suriyeliler çocuklarımıza bela olacak gibi geliyor. Kendilerine yer isteyecekler sonra birde bunlarla uğraşacağız.. Politikacıların siyasi emelleri yüzünden zor duruma düşen halk oluyor. Evet yardım yapalım buna karşı Değilim fakat kendi vatandaşımıza da sahip çıkalım. Türkiye de yardıma muhtaç sadece Suriyeliler yok. Adam komşusu tok yatıyor mu bir haber? Ama kaç kilometre ötedeki Suriyeliye para yardımı yapmaktan çekinmiyor. İçimize girmelerini istemiyorum. Kamplarında yaşasınlar oradan da çıkmasınlar.. Özellikle devlette işe girmelerine karşıyım. Kendi insanımız varken neden Suriyeli? Umarım tez Zaman'da geldikleri gibi giderler

0|1
    0|0
  • Dun akşam birilerine laf soyledim diye topa tuttular o yüzden susmaya karar verdim.😌

0|1
    0|0
  • Yakında nufusları bizden fazla olur

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hepsi yüreksiz o. Çocukları.
    Milyonlarca suriyeli çok büyük hızla Türkiyeye sığındı. Anasını satim etrafta sürekli adım başı suriyeli gençler görüyom ulan siz kendiniz bir ordu kursanız ve Esed yönetimine karşı savaşsanız adamların belki ciğerini sökerdiniz ki sökemeseniz dahi şehit olurdunuz eğer Allah yardım edersede biz nasıl Çanakkalede şehit olan Kahramanları saygıyla anıyorsak sizde gelecek nesilleriniz tarafından saygıyla anılırdınız.
    Cidden Türk milleti başka ya...
    Millli şuur var en azından... Tamam eskisi kadar yok. Ama yinede var.
    Sikimm suriyelileri
    #Bakırköylüm

0|1
    0|0
  • Ülkeleri zor durumdayken kaçıyorlar. Bunlarda hiç milli duygu kalmamış. Koca koca adamlar ülkesi için savaşmak yerine Türkiye ye kaçıp burda yankesicilik yapıyor. Allah ıslah etsin.

1|4
    0|0
  • Şeyh kıçı yalayan kullar ile Kürtlerin en büyük silahı böcek gibi üremek oldu zaten..

0|2
    0|0
  • yemin ediyorum düşünce tıpa tıp aynı düşünüyoruz
    körfez savaşında ayakları götlerine vura vura kaçan kürtleri memlekete aldık
    bugün bu topraklarda 5000 yıldır olduğunu söylüyor ve bize silah çekiyor
    yarın bu suriyelilerde uyduruk bir tarihle gelip bizi kovmaya çalışacak

0|1
    0|0
    • Hangi 5000 Sene? :D 5000 Yıllık Şanlı Geçmiş Tarih TÜRK'ÜN..

• Ulus Yok! Tarih Yok! Dil Yok! Yazılı Edebiyat Yok! Yazılı Belge Yok! Bu Kadar Yoktan Var Çıkması Nasıl Mümkün Olur?
      Matematikte Bir Kural Vardır: Sıfırın, Yani Olmayan Bir Şeyin, Sıfırla, Olmayan Bir Şeyle, Toplanması Sıfır, Yani Olmayan Şey Olur!

• var abi öyle düşünenler hatta Yunanlıların Mısırlıların Türklerin falan kürtlerin bir boyu olduğunu düşünenler bu sitede bile var :D
      en kötü bir kağıt parçasında bile isimleri yok uydura uydura bu toprakların sahibi çıkartıyorlar kendilerini yakında da Suriyeliler aynılarına başlayacak

• Topluma bir etkisi olmadığı sürece hiç bir sıkıntı görmüyorum müslümandır, kardeşimizdir yakışanı da budur. Ama ortalığı yakıp, yıkıp ortalığı velveleye veriyorlarsa teröristten farkı yoktur benim için.

0|1
    0|0
  • Onlar yüzünden piyasa fiyatlarıda değişti

0|1
    0|0
    • Ulaan.. Onu Yazmıştım KS Detayda Karakter Sayısını Kısaltmış Yazamadım. Dur Düşüncemi Kopyalayayım..

• Zararlarının Yanı Sıra Birkaç Faydalarıda Olmuştur.

- Suriyelileri Gören Eringen Dilencilerimizin Çalışmaya Başlamalarından Mütevellit Sayılarının Azalmaları..

- Yerli Fahişelerimizin, Suriyelilerin Yaptıkları İndirim ve Muameleler Karşısında Pes Edip, Hamamda Yıkanıp Tövbe Ettikten Sonra Mesleği Bırakmalarından Mütevellit Sayılarının Azalmaları..

• Suriyelilerin yollu olduğunu ilk defa duydum ben

• Kürtler daha fena, boyuna fırtlatıyorlar,

0|1
    0|0
  • Bunların ileride özerklik isteyeceği tereddütündeyim her zaman.

0|1
    0|0
  • Haklı olduğun yerler var birçok yerde sana katılıyorum adamlar birşey yapmadan 2200 TL para alıyor (bir kısmı) ve geri ödemesi yok dediklerine ek bu hoşuma gitmiyor ama genede onlara sinek demeni doğru bulmadım.

0|1
    0|0
    • Sinek Gibi Çoğalmaları İmadır.

• Bunlar Bu Ülkeden Asla Gitmezler Artık Herkes Kendi Çapında Önlemini Alacak. Benim Vatandaşım Asgari Ücretle Dünya Ev, Çocuk, Bakma Büyütme Rekoru Kırarken Bu...

• Bende diyorum gitmezler diye çok tartışma çıktı bu yüzden kimse anlamak istemiyor bunu gitmesi için bir neden yok ki devlet bakıyor beleş herşey niye gitsin? Ben olsam bende gitmem ekmek elden su gölden hayat

• yapacak birşey yok onlara bu sözü verenler
    dokunulmazlık haklarına çoktan erişti

0|1
    0|0
  • Her hayat değerlidir. Her canlının yaşama hakkı vardır. Senin o sinek gibi çoğalan Suriyeli çocuklardan biri belki dünyayı değiştirebilir.

0|0
    0|0
  • Şartlar ne olursa olsun haklı dahi olsan insanlara böyle hitap etme hakkın yoktur.

0|0
    0|0
  • Ülkeden bir an önce gitmeleri gerektiğini

0|0
    0|0
  • Sizin gibilerle yaşayabilen biz herkesle yaşayabiliriz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...