Kimseye güvenemiyorum arkadaşlık kuramiyorum neden?

23 yasindayim ailemle yasiyorum herşeyim var Allaha şükür durumumuz da iyi tek tük sorunlar haricinde bir sıkıntımız yok yalnız ben bu durumdan cok sıkıldım üni okudum bitirdim evde oturuyorum baba parasi yiyorum gezip tozuyorum kendimi çok boş bir insan olarak görüyorum arkadaşimda yok sevgilimde yok kimseye kolay güvenemiyorum biriyle tanissam konuşmak istemiyorum hemen soğuyorum ondan arabasız disari çıksam tereddüt ediyorum birşey olacak diye sürekli arkami kontrol ediyorum panik atak oldum içime atiyorum herşeyi nasıl kurtulurum bu durumdan

Güncellemeler:
Sosyal faaliyetim yok anlık mutluluklar yasiyorum sonra eski moduma geciyorum hep böyle olacak heralde

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadas guzel tavsiye etmis... Hobi edin kendine ornegin sabah erken kalkip disarida temiz hava ve yuruyus sonra guzel bir kahvalti ogle aksam uzeri gezmeleri alisveris cevreyi fotograf cek ya da kendini cek selfie cilginligi malum... Sosyal aglar olmazsa olmaz facebook twiter Instagram... Fitness salonlarinada uye olabilirsin hem cevre edinir hem bol selfie paylasirsin sosyal aglarda... Cevren genisledikce planlar yapip gezintiler yaparsin arkadaslarinla... Bol bol eglenirsin bos vaktin kalmaz... Ani yasayip hayatin tadini cikarirsin... Umarim ise yarar iyi eglenceler...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer isanlar sana arkadaşlık teklifi ediyorsa bundan sonra sen başkalarına arkadaşlık teklifi et mesela burdan birisiye konuşabilirsin sonuçta birbirinizi görmüyorsunuz eminim bunun sonucu çok işe yarayacak sadece biraz içine kapanıksın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Senin sosyallesmen lazim bu yaptiklarin ilerliyen zamanlarda seni paronayak bir insan yapar Allah korusun sizifreniye kadar gider bu durum hafife alinicak bir durum değil yavas yavas insanlar ile tanis onlar ile konusmaya calis yavas yavas ilk msjlas (sevgili ol demiyorum bak ) arkadas ol kanki ol pampa ol 😂 ama arkadas edin disariya gitmesen de ilk zamanlar telefonda konus daha sonradan yavas yavas ufak ufak zaman gecirmeye basla yoksa ileride buyuk sikinti yasarsin

1|0
    0|0
  • ya okul bıttımı arkadaslık falan kalmıyor gercekten ve sonradan edınılen arkadaslarda orta okul lıse arkadasları gıbı olmuyor aynı sorun bendede var yanlız yasamaya alıstım sende alısırsın zamanla

1|0
    0|0
  • kitap okuyor film izliyor musun? ama kitap dediğin öyle grey filan değil mesela tarih okusan kendini çok pozitif etkilediğini görebilirsin. bir de hobi edinmeni tavsiye ederim fotoğrafçılık ya da resim gibi veya spor

1|0
    0|0
  • Yalnız değilsin...
    İnsanlardan sıkıldığının göstergesi!

1|0
    0|0
  • birini bulmanın vakti gelmiş kız kurusu olmuşsun iyice

0|0
    0|0
  • kurma

0|0
    0|0
  • Psikolog ;)

0|0
    0|0
  • Durumun iyi değil psikolog ile görüş

0|0
    0|0
  • aynıı durumdaydım üstüne giderek atlattım

1|0
    0|0
  • benimle tanışman lazım aynı durumdayız belki birbirimize destek oluruz

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek al. Ya da bir sevgili yap. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende Üniversiteside senin gibiydim. Zenginüm güzelim diye dolanıp dururdum. Taki bacağım boydan boya yanasıya kadar.. Şimdi nacizane tavsiyem doğa yürüyüşlerinden başlayabilirsin. Ve bir kız ya da bir erkeğede inanmakla başlayabilirsin.
    Aslında şuanda izlediğim diziyi izleyebilirsin. Adı dexer. Seri katil dizisi nr kadar olumlu olur bilmiyorum ama ben kendimin hayatına şükrettiğim.. ya da bak yaz geldi şehrinin halkeğitim ya da belediye kurslarına gidebilirsin. Aslında arkadaş önemli değil de ama yalnızlık çok zor.. Neyse çok uzattım 😊

0|0
    0|0
    • Ben cok ağır imtihanlar verdim biraz da ondan böyleyim başka bir sehire gitmeyi düşündüm ama ailem geride kaliyo babamda kendi ayaklarım üzerinde durmami istiyo

• O zaman bir yerden çalışmakla başlayabilirsin ya da en azından kpss çalışırsın
      Ben de yıllardır çalışıyorum kpss 😊
      Canını sıkma ve dua et

• Bende öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...