AKP ile HDP arasında yaşanan kavgada vekillerin usullerini nasıl buluyorsunuz?

İkinci kavga da var burada özellikle HDP kadın vekilleri itilip tartaklandı. Erkek vekillerin kadınlara bunları yapmaları ne kadar doğru?

Dokunulmazliklarin kaldırılması ile BAŞKANLIK SİSTEMİ ile nasıl bir bağlantısı olabilir?
Vekillere korku salınıp bu parlamentodan geçirilir mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• şu an size burada AKP'yi de savunmuyorum fakat bir erkeğin kadına şiddet uygulaması tabii ki hiç bir durumda kabul edilmemeli ama inan bana şu haberlerde gördüğünüz kadar saf bir yer değil meclis ve bu hdp vekillerinde hiç demokrasi yok objektif olmaya çalıştığım kadar maalesef bu ülkemizde ki terör ve eylemlerin sorumlusu olarak görüyorum.

0|1
    0|0
    • Hayır yani terör olayları arttı ülkeyi yöneten HDP değil ki neden HDP ye linç kampanyası başlatıldı. Ne yapsalar boş bence oy kesilmez tam tersine bölünmeyi hızlandiriyor acaba arka planda bumu var?

Kızlar Ne Diyor 1

• Terörü destekleyene şiddetle cevap vereceksin.
    Sen dokunulmazlığı hdp nin teröre destek yüzünden olduğunu bilmiyorsan yazık

0|0
    0|0
    • Şimdi orada vekiller dağa çık dağa diye bağırislar oluyor dağa çıkınca neden çıktınız deniliyor meclise girince neden meclistesiniz dağa çıkın deniliyor bu nasıl çelişki :)

• Daga çık demeleri. Siizn yeriniz orası diyor.
      Çıkıncada öyle deniliyor. Sen anlamazsin zekan yetmez. Yan anlam mecaz anlam var. Amacı dağa olan şerefsizler diyor orda dağa çıkın diye. Tabi senin gibi yarımlara söz tam ve gerçek anlamda denmeli

• Ne kadar da nefret kin ırkçılık dolu sözlerle konuşuyorsun. Sana karşı en ufak bir tersleme ya da kötüleme karalama yoluna gitmedim. Bir kız olarak sen tartışmayı bilmiyorsan kit beyinli demekle küfür etmekle nezaket bilmiyorsan kalkıp seninle tartışmayi yapamam ki ❗

Erkekler Ne Diyor 4

• Aptal seçmenlerin beklendiği gibi davranan vekilleri. Babam 2 sene önce Ahırda çalışıyordu inek besliyordu onlar bile daha az kavga ediyorlardı

0|1
    0|0
    • 😂😂😂
      Koyun olmasın onlar :)

• Valla ayırt edilecek çok şey var. Her 5 parmak bir olaydı bunlar olmaz tek kafa ile tek duzen haline gelirdi. siyaset oyunları çok farklı ama değerli vekiller çok fazla var.

• HDP nin ülkede mecliste konuşması hata, söz hakki bile verilmemeli , HDP diye partinin bile olmaması lazim

0|0
    0|0
    • Millet oyunu vermiş meclise parti olarak sokmuş. Benim anlamadığım konu şudur. Acaba bunlar birer oyun mu ülke bölünmeye gidiyor ey halk gelin şuna el atın çözümü hemen kabul edelim diye ortam mi yapıyorlar nedir amac. Çözüm süreci böyle başlamadı mı?

• Siyaset çok farklı bir şeydir akil kolay kolay ermez

• Öyle olacak ben bunu anlıyorum. HDP asla yok edilmez. MHP yok edilebilir. AKP bu şekilde MHP oyları alıyor. CHP zamanla kayıplar veriyor. Siyaset budur. Bahçeli ye bak AKP nin her istediğini yerine getirdi. Çözüm süreci başlaması bile bu şekilde olacak. Siyaset zor ama şu an bunların olacağı kesin hergün canlar gidiyor bunu gerektirmez. Zaten yeteri insanların canı gitti

• Yobazlar

0|0
    0|0
    • Anlamadim?

• Kalitesiz insan hepsi

• Aylık 25 bin TL alıyorlar tabiki yalakalik şart uzun adama daha uzun süre kalmak için zaten emeklilikte garanti aylık 8 bin TL oradan gelir ohh keyif :)

• iki kardeş kavgası

0|0
    0|0
Yükleniyor...