18 yaşında gayim. Allah beni cehennemde yakacak mı? Cehennemden çıkamayacak mıyım? Gayler kesin cehenneme mi gider?

18 yaşında gayim. Allah beni cehennemde yakacak mı? Cehennemden çıkamayacak mıyım? Gayler kesin cehenneme mi gider?

1|0
13|18

En İyi Kız Görüşü

• Evlilik dışı ilişki yaşamak haramdır. Bu ister hetero olsun ister homo olsun herkese aynıdır.
    İki erkek arasında da nikah düşmeyeceği için erkekler arası ilişki caiz değildir. Haramdır. Zinadır. Fakat zina yapmazsan ve her bekar gibi nefsine mani olursan neden cehenneme gidesin?

Bir de kadının erkeğe, erkeğin kadına benzemesi haramdır.
    Bunlara göre davranırsan ve ibadetlerini yerine getirirsen Allah en merhametlidir. Kılına ateş değdirmez.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Müslüman isen eğer günahı da biliyorsun sevabı da... Artık hesaplar kitaplar Allah a aittir... Burda kimse senin affedilip edilmeyeceğin hakkında hüküm veremez... Kimse o yetkiye sahip değil.

3|0
    0|0
  • Yaratilis olarak belki bazi farkliliklarin olabilir evet oncelikle bunun tedavi edilip edilemeyecegine bak. bazilari bazi hormonal ya da psikolojik tedavilerle duzelebiliyo. lakin iliski yasak kardesim kesinlikle yasak👆buda senin imtihanindir ama ben allah degilim hasa sana cehenneme gideceksin diyemem. bu allaha kalmis ama gunahkar olanlardan olmazsin insallah

0|0
    0|0
  • tövbe et kardeşim :)

0|0
    0|0
  • of ne eğlenirsiniz siz orda :D

1|0
    0|0
  • Kardeş bune la magazin öncesi spiker gibi

1|0
    0|0
  • Cinsel terapi almayı dene. Tevbe et.

0|0
    0|0
  • Sen doğru yola geri dön Allah seni erkek olarak yaratmış nedir bu saçma hisler anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Onu bilemeyiz maalesef ama kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum ben

0|0
    0|0
  • Ancak Allah bilir

0|0
    0|0
  • Valla benim anlamadığım şu ki hislerimiz bir nevi Allahtan gelme degilmi neden günah? Sen kalbine söz geciremezsin ki.. Ama şu da var hayatta yuva kurmak için geliyoruz evlilik için. Ve arkadan etmekte günah. Çok çelişkiler var ama hayırlısı be gülüm.

0|0
    0|0
  • gayler şunlar bunlar ben hep karıştırıyorum hangisi neydi biri açıklasın

0|0
    0|0
  • bile isteye gay değilsindir hormonlarınla alakalı ve kimin cennete gidip gidemeyeceğini yalnız allah bilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben top oldum yarab sen beni af eyle

1|1
    0|0
  • Müslüman isen cezanı çektikten sonra çıkarsın. Tevbe edip yapmamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • o öyle değil ya ama evet cehenneme gireceğin doğru ve çıkacaksın cennetede gireceksin allah ı inkar etmiyorsan putperest değilsen yahudi ve hristiyanda değilsen cennete gireceksin sen günahkarsın ama gay olmakdan tövbe etsen iyi olur

0|0
    0|0
  • gay gunah degik fakat bır erkeklen cınsel temas yaparsan ceheneme gidiyorsun ve buyuk gunahlardandır

0|0
    0|0
  • Bence bu işlerden vazgeçmelisin. Yarın Birgün belki evlenirsin çoluk çocuğun olur. Geriye dönüp baktığında da pişman olursun. Aile hayatında her an sarsıntılar olabilir. Toplumdan da dışlarlar, çok üzülürsün. Sonunda yine sen kaybedersin.

0|0
    0|0
  • Gay olmak günah değil, zina içki kumar vs haram şeyler günah kazandırır sen günah işlemedikten sonra sıkıntı yok trollsen çok gülerim :)))

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum adamım gidip görmek lazım

0|0
    0|0
  • Herkesin cehennemi kendine knks

0|0
    0|0
  • Allah bilir lakin yaptığın şey haramdır ve lanetlenmiştir.

0|0
    0|0
  • ne bilelim olm fetva verebilecek kimse yok burda

0|0
    0|0
  • Yazık etmeyin kendinize

0|0
    0|0
  • çok kötü yanacan birader benden söylemesi :D

0|0
    0|0
  • Kardeş troll müsün bilmiyorum ama İslamımıza göre gaylik fıtrata yani yaradılışa aykırı gelmektir cinsel bir sapıtma olarak geçer bu nedenle haramdır. Harama yaklaşmak da sakat iş yani. Tövbe et gel dön yuvana :d

0|0
    0|0
  • Lut kavmi nin helak oluş sebebi gerisini sen düşün artık

0|0
    0|0
  • Aynen öyle sapkinliktir geylik ve lezlik. Cahiliye olarak tanimlanir dinimizce

0|0
    0|0
  • bişi olmaz korkma kardeşim benim allah seni o şekilde yaratmış çünkü o hormonlarla

0|0
    0|0
  • evet allah geyleri sevmiyor ama tecavuz edersen cennete gidebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...