Olgun olmak için ne yapılır?

olgun gözükmek için ne yapabilirim. aslında asıl sorun kimsenin beni takmaması 18 yaşındayım hatta 19 olucağım ama arkadaş ortamında hep bir ikici plan hissediyorum kendimi görüş alırken bile sormuyorlar bana başka işleri düşünce benle beraberler. nasıl üniversiteye gideceksin bile diyorlar bu tiple bende çok minyonum boyum 1.65 küçük bir yapımda var ama elden bir şey gelmiyor. sorum şu ki nasıl yaşıtlarım gibi olabilirim?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 165 boy çoğu kıza göre ortalama bir boy. Minyon dediğin 150-155 olur. Olgunluk boyla da alakalı değil hem.

0|0
    0|0
    • dedigin gibi zaten de orda biraz içimi dökmüş gibi oldu hepsinin toplamı gibi bir şey.

Erkekler Ne Diyor 6

• 1,65 aşırı ufak da değil şimdi annem 1,55 ben yanında hayvan gibi duruyorum düşüncelerinle onlardan farklı ol bolca kitap oku kendini geliştir bu sadece yaşıtlarından iyi olmanı değil kendini daha iyi yapılandırmanı da sağlayacaktır normal hayatın olsun iş hayatın olsun

1|0
    0|0
  • Olgunluk öyle bir anda olmaz, yaşamakla olur. Tavırlarını biraz ağır başlı olarak uygula herşeye pat diye atlama şımarma vs. vs.

0|0
    0|0
  • acı çekilir

0|0
    0|0
  • Kendini Geliştir. Hem Aklen Hem Ruhen. Zaten Farkına Varırsın

0|0
    0|0
  • Boş ve çok konuşulmaz ağır başlı olunur yerine göre davranırsın bakışların dik olur bu tarz

0|0
    0|0
    • bir ortama girdiğimde zaten senin dedigin gibi davranıyorum ama arkadaşlarım arasında da böyle yaparsam o zaman arkadaş olmamızın ne anlamı kalır

• İşte yeri ve zamanı mesela arkadaşlarınla gül eğlen ama şeyini çıkartma yeri ve zamanında gül ne biliyim

• öyleydim ama bundan sonra daha çok dikkat derim.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Üniversite 1. Sınıfım sınıfta en küçük ben varım nerdeyse hepsi gelip benden fikir alıcak. Doğal davranıyorum olması gerektiği gibi ve konuşmalarımın çok olgun olduğunu söylüyolar bu da yaşadıklarımdan gelen bir avantaj olsa gerek

0|0
    0|0
  • 1.65 boy ortalama boy cok kisa degil bence. Eger benliginde olgunluk yoksa olgun olmaya calisma yoksa iyice isleri batirirsin. En iyisi icinden geldigi gibi davran

0|0
    0|0
Yükleniyor...