Üniversite ortami?

Üniversite ortamı nasıldır? Dizi filmlerde görüldüğü gibi gerçekten yiyip içip keyif ki yapıyorlar? Kızlar ve erkeklerin arasındaki arkadaşlık nasıldır? Ve en önemlisi üniversiteye giden insan niye değişir bir anda?

Güncellemeler:
Yorum yapacak yok mu?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• değişir çünkü olgun düşünmeye başlarsın eski üniversitelere gidersen öyle daha iyi çevre edinirsin yenilerde iş yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle gittiğin yere bağlı. Sonra maddi durumuna. Öğrenci şehri diye adlandırılan illerde okursan ve paranda bol olursa filmlerdeki gibi bir öğrencilik yaşarsın. Ha dersleri geçemezsin o ayrı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çoğu üniversite Lisenin bir üstü gibi değişen bir şey yok. Fakat bazı üniversiteler var filmlerdekinin aynısı.

1|0
    0|0
  • çok farklıdır arkadaşlar ortamlar ama dost olucakm arkadaş nadir bulunur

1|0
    0|0
  • yok değildir :) Sadece sen ne istersen o kadar genişsindir

1|0
    0|0
  • Alakası yok 😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • Bana mi denk geldi sadece :(

• Üniversitelerde gruplaşma olur. Çıkar okuldan yurda yurttan okula yani öyle reklam tanıtım filmleri gibi durum yok İstanbul üniversitesinde belki çok farklı durumlar görebilirsin ama lise gibi değişik olan durumlar farklı zihniyetler

• Anladımm :) Cok teşekkür ederim

• Gormemistir lisede bsy inda. Lise 5 gbi uni

0|0
    0|0
    • Üniversiteye başlayan kişiler var cevremde bir anda degistiler. Halleri hareketleri fikirleri vs.

• Aynn degisirler bliyorm da ben degismedim uniyi takmadigim ici.

• En guzeli bence :)

• gerçek dünyaya dönmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üniversiteden Üniversiteye göre vekurdugun çevreye göre değişir. Ortamını sen yaratırsin yani.

0|0
    0|0
  • bu tam benlik bir soru :) gittiğin üni ortamına göre değişir ancak öyle dizilerdeki gibi değil. Liseden çok daha fazla çalışırsın. Çok daha fazla emek harcarsın yani yatarak geçemezsin. Kız erkek arası ilişkiler lisedeki gibi herkesle muhabbetin olmayabilir. Sınıftaki arkadaşların dışardan tanıştıkların vs. yani büyüklerin ilişkisi gibi düşün. Hani belli arkadaşları vardır geri kalanları tanımıyorlarsa ve gerekmiyorsa uzak dururlar herkes hayatına bakar vs.
    Değişme nedenine gelirsek özellikle ilk yıl yurtta kalıyorsan evden uzakta yani bir sürü farklı sorumluluk, görev üstlenirsin. Sevmediğin insanlara katlanmak zorunda kalırsın ve olgunlaşmaya başlarsın. Bir anda hayat ve sen olursun. Lisede hata yapsan bile çocuk gözüyle bakarlar ama ünide artık bir büyük kabul edilirsin. Düşüncelerin değişir, farklı ortamlarla birlikte olgunlaşma ihtimalin yüksek. Lisede doğrudan üstüne yük vermezler ancak ünide kitaplarda dahil hepsini sen alırsın, sen yaparısn bunlar insanı değiştirir. Bu sebeple hızlıca değişiyorlar.

0|0
    0|0
    • Cok haklısın ama degismekten kastım hiç olmadığı gibi davranmaları. Kıyafetleri makyajlari vs

• Galiba bu konuda beni anlayan biri cikti sonunda :D cok teşekkür ederim :)

• yazdıklarım işe yaradıysa sevindim :)

Yükleniyor...