Neden ben hiç bir yere davet edilmiyorum? Neden arkadaşlarım beni satıyor?

Dershanede hepsi karakterli iyi bir insan olduğumu söyler ama nedense dershanede planladigimiz bir şeyi yapalım dediğimizde o gün geldiğinde hepsinin işi çıkar. Ulan iyi davrandigim için mi bunlar? Yemin ederim hiç bir fitnem fesatim yok kendi halimde biriyim giyimine özen gösteririm kız arkadaslarm koluma girer yururken falan bunlar beni heveslendiren şeyler ama eve gectigimde hiç biri aramaz sormaz anca işi düşünce mesaj atar 1 dostum bile yok artık varya tek tabancayim lys çalışıyorum kimseye muhtaç olmayacak kadar zengin olucam karar verdim. Kimsenin yuzune bakmadigimdada ben kotu olurum var ya hepsinden tiksiniyorum lan lanet olsun mk.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• niye seni davet etmezler ki.

0|0
    0|0
    • Bir anlasam kız arkadaşlarım dürüst ve anlayışlı olduğumu belirtir derste ama gel gör ki elalemin kızına yan gözle bakan her gün farklı kızla gezeb serefsizlerle dolaşırlar

• Neyse ya.
      Bence sen üniversiteye atıl.

• atilacağm

En İyi Erkek Görüşü

• kendine arkadaşlarının gözüyle bakmayı dene birde. bakalım ne göreceksin.

0|0
    0|0
    • Sessiz sakin şerefli biri ve sözünde duran ama muhabbeti olmayan ve ya onlara duymak istediklerini değilde gerçekleri söyleyen biri

• Bu senin gözün. onların gözü ile bak birde. onların ki ile senin kisi değil.

• Tamam onların gözüyle yazdım adamlar diyorki senin sözüne inanirim hatta diyor sen diyorsan doğrudur kardeşim diyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Uyumsuzsun demek

0|0
    0|0
    • Değilim onlar için sevmediğim yerde bile yemek yiyiyorum

• sıkıcı geliyorsundur belki* onlara, iyi olmak prim yapmıyor artık. sen plan yap onları cagırma ters tonga..

0|0
    0|0
    • Hocam plan yapacak arkadaşım yokki

• eğlencel ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...