Irkçılık islama göre günahsa neden insanları ırklara bölmüşler?

he neden sizi farklı kavimlere ayırdık ki birbirinizi taniyin diyor. o zaman baska ırklarla karısmakta günah değil midir? yuzyıllardır dünya ırklarla yonetilmis taki su günlere kadar. yani onlar hatalıydıda günümüz insanları mı doğru yapıyor. güldürmeyin beni.

ırk birliği eşitliği sağlar. ırksız bir dünya zenginin parasıyla yonetilen fakirin zenginin parasi icin öldüğü bir dünyadir

Adolf hitler nasyonal sosyalizmi bunun icin getirdi

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Karşında bitane siyahi var. Ona hakaret edermisin? Adam gibi davranırmısın. Biraz düşün ya ne kadar sala ksınız

0|0
    0|0
    • durduk yere hakaret etmem. fakat benim toplumuma toprağıma zarar veriyosa anasını avradını katlederim. kapiş mi tatlım. aynı şey kendi ırkımdan olup kendi ırkına ihanet etmiş soysuz kopekler icinde gecerlidir. hatta o benim icin gavurdan daha kötü bir düsmandır. ezilmelidir.

• Ee ırkla alakali değil işte. Namusuna vatanına saldıranara saldıracaksın. Ne kapişi sala k. Ben onu diyom ya. Acayip malsın

• ulan beyinsiz kaşar. salak diyip durma ağzına veririm üstün penisimi. sen sorumu yanıtlamıyorsun konuyu nereye çekiyorsun. işte üstün kan bozulursa senin gibi dangalak insanlar fışkırıyor çiçeğine kodumun ülkesine.

En İyi Erkek Görüşü

• Adolf hitler köylü milliyetçisi kalkınmayı tarımla başlattı sanayiyle uçurdu. Irkçı değildir ama aşırı bir vatan sevgisi vardı. Bu yüzden diğer milletlere işine yarayanı bıraktı yaramayanı kovaladı. Öldürdüğü ülkesindeki zengin karşı partinin adamlarıydı

0|0
    0|0
    • adolf hitler ırkçıydı. başka ırklarla karışmayı kesin olarak reddeder ırkın kanının korunması gerektiğine inanırdı. cünkü yüzyıllardır böyle yaşayan bir dünya var. eğer ırk bilinci ortadan kalkarsa uğruna yaşayacak neyimiz kalıyor? . adolf hitler her türlü komunizmle ve dış etkenle mücadele etmiş her daim ırkının halkının en fakirinden en zenginine kadar eşit haklara sahip olmasını amaçlamıştı.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu iliskiyi anlamayacak kadar safsin iste

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Irkçılık islama göre nerede günah oğlum kuranda bizzat yazıyor diğer dinleri dışlayın komşu dost olmayın diye.

0|0
    0|0
    • bu ümmetci tayfaya hristiyanı museviyi şamanisti öldürmek serbest yani din ayrımcılığı serbest ama ırk ayrımcılığı saçma. kafa yapısına bak heriflerin

• Daha iyi anlaşmamız için

0|0
    0|0
  • Emeviler bile arapçılık politikası izlemiş.

0|0
    0|0
  • kadeş sen ırkçılık farklı algılamışın

0|0
    0|0
  • bir ırka mensup olmak günah değil, ırkını üstün tutmak bu uğurda... yapmak günahtır.

0|0
    0|0
  • Oda bir sınav bakalım ayırtmı etceksin yoksa Allah için sevcek onunda insan olduğunu bilcekmisin

0|0
    0|0
  • sen sunu hiç dusundun mu herkes adem havvadan geliyorsa neden çinli var rus var ?

coğrafi özellikler insanın yapsını degiştirdi. yoksa ırk falan olmazdı.

0|0
    0|0
    • peki kuranda neden

sizi kavimlere ayırdık birbinizi tanımanız için der?

• benim inancım yok sana bilimsel olarak açıklamasını yaptım. olay bundan ibaret.

eger tanrı varsa bile kuran dogru olcak diye bişey yok. kuran dogru olsa bile içinden bişeyler değişmedi diyede kimse iddaa edemez. sen aklını kullan bence en iyisi.

Yükleniyor...