Sublminal msjlardan gerçekliginden korkuyormusunuz?

Arkadaşlar ben 11-12 yıldır 7-8 yaşından beri bu süblminal msjların olduguna inanmıyordum fazla ama 18-19 yaşına gelince yapılan o kadar videoyu izledim cidden var olması için her ortam var 10 yıldır severek izledigim flimlerin hepsinde msjlar varmış şu an baktıgımda cidden onların yapmak istediklerine ulaştıklarına inanıyorum amaçları cocuklara ve gençlee cinselligi ön plana çıkarmak degil mi ben bile şu an cinsellikle çok fazla ilgileniyorum falan bu gençlik son 20 yıl önceye kadar bu kadar cinsellige önem veriyormuydu birden mi böyle tecavüzcü tacizci çıktı şu an tecavuz taciz normal karşılanıyorsa artık bunlar yüzünden degil mi?

• Ewet dogru var bende öyle düşünüyorum
    100% (6)83% (5)92% (11)Oy Ver
  • Hayır yok hepsi koca bir tesadüf
    0% (0)17% (1)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Subliminal mesaj var ama tek başına bir işe yaramaz önceden bu mesajları bilmezken bunları görüyormuydun ya da kafandan geçiriyormuydun hayır "Eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek" bu mesajları sence kim bulmuştur bu tür şeylerin olduğunu kim anlamıştır bana göre elbet bu objeleri saklayanlar yine kendileri ifşa etmiştir. Bu şekilde aklımızda olmayan cinsellik aklımıza düşmüştür önceden görmediğimiz düşünmediğimiz şeyi düşünür hale geliyoruz acaba bu filmde de var mı görürmüyüm diyerek zihnimizi meşgale eder hale gelmişlerdir.

0|0
    0|0
    • Kardeşim haklısın ama her bir mesaj işe yaramazdogru ama zamanla birleşince falan bilinçaltımızda gelişiyor ben dedim diye ya da onlar dedindiye degil 15-20 yıldır bu şekilde insanları yönlendirdiler ya ayılacagız ya da bizden olanlarda böyle olcak

• konunun tecavuzcu yetiştirmekle alakası oldugunu dusunmuyorum. ama var .

0|0
    0|0
    • Konu inançları vs falan yok etmek degil mi sence tecavüz edenin taciz edenin dini inancı varmıdır ya da zayıflamamışmıdır

• çok boş bir yönden bakıyorsun. din unutulsun ona tamam. ama inancsız insanların ya da islam inancına inanmayan ulkelerin durumu ortada . bu ahlakla alakalı bişeydir.

inancın ne kadar sonsuz olursa olsun bir nefsine yenilmene bakar olay. allahtan korkan bişey yapmaz olayı yok. kanmayın bu laflara.

• Ben seni anladım lafı uzatmaya gerek yok hayata igne deliginden bakıyorsun

Yükleniyor...