Keşke eşcinsel olsaydım diyorum, daha mantıklı değil mi?

lez olsam kız kıza daha iyi anlaşırdk. hem erkekler,, şimdi genelleme yapmiim ama benim tanıdığım kadarıyla erkekler karaktersiz dolayısı ile de güvenilmez varlıklar. o yüzden aslnda kendimize benzeyenlerle (karakter olarak) birlikte olmak daha makul.

Güncellemeler:
ben lez deglm bu arada ama keşke olsaydm dedim
konuyu da alıp başka yerlere çekmeyn

1|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef ki öyle ama yine de bütün erkeklere karaktersiz demek çok yanlış. Bende sevdiğim kızı arıyorum, doğru düzgün ve sadakat içerisinde sevip sevilmek istiyorum. Eminim böyle erkekler az da olsa vardır. Haklısın, lezbiyenler çok akıllı ve zeki insanlar. Ne istediklerini iyi biliyorlar. Ne yazık ki erkeklerin çoğu varsa yoksa para, futbol ve seks. Sevişirken bile önce kendilerini düşünürler. Kadın olsaymışım ben de lezbiyen olurmuşum diyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• eş cinselligi mantıklı bulmak arabanın dort tekerı donene kadar ben iki ayağımla daha hızlı giderim demek kadar salakça bir şey.

0|0
    0|0
    • neden? neden salakça.

• Ne kastettigini biliyorum, şimdi sen kendini onlarla bir mi tutuyorsun, o vakit o hayvanlardan bazıları belli bir olgunluğa geldiklerinde kendi anneleriyle çiftleşiyor ki onlar için gayet doğal bir durum. hal boyle dıye gıdıp babanın kucağına mı atlayacaksın. Bir iki belgesel izlemişsin güzel. Lakin insan doğasını içeren belgesellere de bir göz at. Sapıklık senin hoşuna gidiyor diye bu o eylemin doğru olduğu anlamına gelmez. İstedigin her sapıklığı yap, illaki aynı kafadan sapık partnerler de bulursun amennah, ama ne bk yersen ye yedigin boku güzel bir şeymiş gibi lanse etme.

• ne işine geliyorsa oraya çekiyorsun konuyu. klasik erkek davranışı. neyse. tartışmaya gerek yok

• Keşke olsaydın

0|0
    0|0
  • aşık olmayan bir kadının feryadıdır bu..

0|0
    0|0
  • yok yok sen abazasın ondan diyorsun ama olabilirsin bisex ol hem kadınla beraber ol hem erkekle kocanda mutlu olacaktır

0|0
    0|0
  • mantıklııı

0|0
    0|0
  • Sen gercekten bir erkege denk gelmemissin de ondan gercek bir erkkele birlikte olsaydin böyle konusmazdin hem kadinlarin coguda guvensiz

0|0
    0|0
    • demek ki gerçek erkek yok denk gelinecek kadar. herkes kendini iyi sanıyor, böyle atıp tutuyor ama eyleme gelince..

• her durumda karşı cinsle anlaşmıyor olduğum kesin. kötüysem o da saflığımdan insan yerine fazla koyduğumdandır enfazla.

• Eminsin yani kendinin kusursuz oldugundan suda bu hayatta tanidigin herkez dohru olacak diye bir kadie yok hic bir kiz arkadasin kandirmadimi seni vey küsmediniz mi güvenini kirmadimi

• senin zaten lez olduğunu düşünüyorum burda talibini arıyosun gibime geldi :)
    erkekleri karalama boşuna.

0|0
    0|0
    • hyr değilim maalesef cinsel açıdan çekici bulamıyorm

• Sizde karaktersiniz

0|0
    0|0
  • Ben lezim knks

0|0
    0|0
  • genelleme yapmayayım diyorsun yine'de erkekler diyerek genelleme yapıyorsun. sen zannediyorsun ki sizin hemcinsleriniz çok masum? güzel kafaymış sevdim bunu.

0|0
    0|0
  • ne alakası var ya eşcinsellik nedir siz böyle yaparsanız biz ne yapacaz?

0|0
    0|0
  • lez olmadan da erkek olmadan sadece kız arkadaşlarınızla hayatınızı geçirebilirsiniz. illa cinsellik yasamak zorunda değilsiniz

0|0
    0|0
  • sadece karakterli erkekleri göz ardı etmemeyi öğrenin aşarsınız.

0|0
    0|0
  • tövbe estagfirullah.. Allah gönlüne göre versin..

0|0
    0|0
  • çok güzel oluyor sevgilim biseksüel her birlikteliğimizde ah şimdi bir kız olsaydı yanımızda diyor benden fazla kızlara ilgi duyuyor :D demekki kız kıza çok zevkli tanıştırayım sizi

0|0
    0|0
    • ben ne dedim siz ne anıyonz.. acınası yaratklarsnz

• lez olsam dedin bende sana lez olma şansı sundum

• sana olsaydın dedim ama değilsin merak etme kimseyi zorla tutmuyoruz neden kızıyorsun görüş sadece

• kendime benzeyen biriyle beraber olmam daha enteresan olur

0|0
    0|0
  • Keşke bende Lez olsaydım :p 😬

0|0
    0|0
  • tanıma konusunda felan mı?

0|0
    0|0
  • Var var, biraz daha aramalısın. Umutsuz olma👍👍

0|0
    0|0
  • Bence sen taktırmaya kararlısın :D

0|0
    0|0
  • o zaman fikren ol. cinsel yönden olma :D

0|0
    0|0
  • hala şansın var belli oluyorki sende ilgi duyuyorsun hemcinslerine

0|0
    0|0
  • Yanlis hem daha beni taninadan neden boyle dusunuorsun

0|0
    0|0
  • Bence de. Öyle yap.

0|0
    0|0
  • canın ne isityorsa onu yap...

0|0
    0|0
  • doğru bir görüş olduğunu söyleyemem konuşursun daha iyi anlaşırsın ama cinsel açıdan bu saçma bnce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kiz kiza anlasirsiniza lezbiyen iliskisi hetero iliskisinden daha duygusal daha zor

0|1
    0|0
  • Hatunlar çok tripli :D

0|0
    0|0
  • bencede düşünülmesi gereken bir konu

0|0
    0|0
Yükleniyor...