Sizce de bazı kızlar dayagı haketmiyor mu?

Tamam kadına şiddete karşıyız da bazı kızlar bence hakediyor diye düşünüyorum haksız mıyım?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haksızsın bazı kızlar bazı erkekler bazı insanlar desen yine bir derece haksız edenler var ama bazı kızlar nedir yani

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Haksızsın bir kadın rahatsız ediyorsa muhattab olma kadına karşı şidet acizliktir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Haklisin

0|1
    0|0
  • Haksizsin.

0|1
    0|0
  • Meselâ ben

0|0
    0|0
  • Hadi bazı kızlar dayağı hakediyorda sen mi vurcan? Kimsiniz siz ali kıran baş kesen size bu hakkı kim veriyor?

0|0
    0|0
    • Valla karşıyım vuramam ama çogu zaman deliriyorum kendime zarar veriyorum ama hakettiklerini de sonuna kadar hak veriyorum bazılarının allah bin brlasımı versim

• İnsanlar konuşarak anlaşır anlaşamadığın anda iletişimi bitirirsin. Kavga dövüş hayvanlıktır. Gerçi hayvanların kavgası bile böyle anlamsız nedenlerden değil.

• Kardeşlerin kuzenlerin en önemlisi anneni koy yerine empati kur erkeklik gücünün yettiği degil dimi

0|0
    0|0
    • Hakeden var mesela aldatan ihanet edenler erkeğe diklenenler gibi vs.

• Kadınlar size emanet ihanet kotu ama aldatma konusuda seni istemeyeni sen hic isteme

• haksızsın...

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler de hak ediyor testislerine vurulmasını.

0|0
    0|0
  • Dayak hic sevmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bugün yaşadım sevgilime erik verdim güldü kahgaga attı bagırdım ona sonra elimi kaldırdım durdum olan eriklere oldu nalet olsun öyle kadınlar

0|1
    0|0
  • Hakediyor

0|1
    0|0
  • Bir kıza el kalkmaz bir kızı döveceksen bedeninle değil sözlerinle döveceksin fiziksel acı geçer ama sözler her zaman kalır.

0|1
    0|0
  • kesinlikle hakediyor hemde öldüresiye dayak hakeden kızlar var kımse kusura bakmasın durduk yere demıyoruz bunu

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl.

0|0
    0|0
  • Sevgiyi haketmeyen kızlar haketiyor ama deminden arkadasın dediği gibi sözle becercen dövmekten beter olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...