Okumadan nasıl meslek sahibi olablirim?

arkadaslar merhaba ben okuyamadım ama yetiştirilmek istiyorum muhasebe ya da vs bunu yapabilirmiyim bilmiyoprum sekreter olarak çalısıyorum ama hep ezilliyorum lütfen deneyimleri olan paylaşsın cok magdurum yaşım 21 artk cok sıkııldım ezilmekten küçük görülmekten

0|1
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Meslek edinmek sadece okumakla olan bişey değil güzelim o yüzden kafana pek takma. Sana tavsiyem İşkur veya İsmek'in ücrestsiz kursları var o kurslara katıl. Geçen gün incelemiştim mesela Pastacılık Çırağı, Aşçı Çırağı, Grafik Tasarım, Diş Hekimi Yardımcısı ve bunun gibi daha birçok güzel kurs var biraz araştır bunlardan birine katıl. 1-2 aylık bir eğitim sonunda elinde çok güzel bir mesleğin olur. Hatta bir meslek ile yetinme vaktin ve imkanın varsa birden çok kursa katıl her meslek bir altın bileziktir. Bilezikte en çok bayanlara yakışır :) Elinde bir mesleğin olsun ki hayatta her zaman dik durabilesin güzelim...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sekreteri kim eziyor biraz özgüven dik duruş ön muhasebe için kurs falan gör.. bende sekreterim ama ezdirmem ezerimm..

0|0
    0|0
    • ya gerçekten saçma insanlar var sürekli kültür farkı koyuyorlar sen anlamazsın gibilerinden

• araştır ve ögren herşeyi farkı kendin yaratırsın okumak her şey değil gençsin açık gözlü ol anlamazsın ne demek uygulamadan ögrenemezsin zaten okuduğundada aynı şey gerekli tecrübe yani kimseye taviz verme dik dur hanım efendiliğini boz demiyorum kendine güven bence o kendini bilmezleri sen ezersin..

Erkekler Ne Diyor 20

• Meslek edindirme kursları var. Okuma olayı tamamen ufkunu açmak içindir. Sen kendine değer vermez isen kimse değer vermez.

Herkes hak ettiği gibi yaşar.

0|0
    0|0
  • On numara meslekler var grafik tasarım gibi öyle ahım şahım para almazsın ama kimse ezemez seni kursları var sertifika alabiliyorsun bir düşün derim. Okuyamamışsın ama herşey okumak değil emin ol. Okuyup iş bulamayan adamdan geçilmiyor ortalık. Dene şansını

0|0
    0|0
  • Üniversite mezunları bile iş bulamayıp sekreterliğe razı olurken
    senin okumadan yükselmen zor değil imkansız..

0|0
    0|0
  • o işi yapmadan öğrenemezsin yapman içinde diploma istiyolar ya okiyacaksın ya da okiyacaksın başka yolu yok gibi

0|0
    0|0
  • Okumadan meslek sahibi?
    Tezgahtar, kasiyerlik, temizlikci ve buan benzer yine ezilecegin mesleklerdir ;)

0|0
    0|0
  • Bak arkadasım bulundugun yerde mıllı egıtıme gıt orda meslekı egıtım kursları var ucretsız hem kurusuna gıdıyosın kendını gelıstırıp egıtım aldıgın dalda sertıfıka sahıbı oluyosın

0|0
    0|0
  • Seni yönlendirebileceğim tek sektör ihale işleri personel çalıştırma her zaman aranan kan olursun her şirkette çalışabilirsin ama çok gayret etmen gerekli

0|0
    0|0
  • halk eğitim merkezlerinden destek alabilirsin ancak en az lise okumuş olmalısın

0|0
    0|0
    • lisede yok işte babam göndermedi

• acık öğretim hayat boyu öğretim yine hakl eğitim merkezinden kayıt yapıp tamalaya bilirsiz

• çalışarak

0|0
    0|0
  • Ticarete atil iyi de para kazanabilirsin

0|0
    0|0
  • Melek edindirme kurslarına bakınabilirsin.

0|0
    0|0
  • dışardan meslek lisesine kayıt ol dışardan oku benim tavsiyem budur sonrasında rahat edersin.

0|0
    0|0
  • Bir yerde çalışarak, bir iş öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Git oku açıktan öyle amelelik yapacağına hem oku hem çalış hayat zor

0|0
    0|0
  • Işkur a başvur. Meslek edindirme kursları var.

0|0
    0|0
  • açık lise oku

0|0
    0|0
  • Konyadaysan yardımcı olurum sana

0|0
    0|0
  • Lise mi yoksa Üniversitesi mi?

0|0
    0|0
  • kendini geliştirmen lazım.. sekteter olarak olsa bile.

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ciraklik yaparak

0|0
    0|0
  • 2. üniversıteyı okuyorum bu halımle ben işsizim.. bulursan haber et.

1|0
    0|0
  • Peki muhasebe mezunu insanlar varken neden seni işe alsınlar? Muhasebe size niye bu kadar kolay geliyor anlamıyorum orasını zaten.

0|0
    0|0
  • Halk egitim kurslari , genclik merkezleri felan var resim uzerine, kuaforluk uzerine, muzik aletleri uzerine ve sonunda seftrika veriyolar ounla is yeri acabiliyosun diye biliyorum mesela keman ogrenip keman kursu acabilirsin

0|0
    0|0
  • Hayatımın sorusu olmuş bu ya😃

0|1
    0|0
  • Kasiyer yap sonra muhasebe

0|0
    0|0
  • İzin verirsen ezilirsin. Geçen manken arkadaş ezmeye çalıştı mesela. Ağzının payını verip yolladım. Sende bitiyor yani.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da mısın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...