Cinlerin olmadıgını ispat edebilir misiniz?

cin var mı yok mu kesin net delilil cevap var mı. yaşanmışlıkları öğrenemek isitiyorum bir acıdan istatistik

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Bence yoklar çok saçmalar.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bir fotoğrafımda gözlük camından yansıması var fotoğrafı çeken arkadaşla günlerce sıkıntı yaşadık evde tek kalma konusunda üstelik 22 23 yaşında felandık. Gölge şeklinde :) Bu fiziki kanıtım olabilir inançlıysan zaten Kuranı kerim de açıkça varlığı belirtilmiştir. Bir de o fptpğrafın çekildiği tatil köyünde büyü işleriyle uğraşan bir kız vardı bana fena sarmıştı. Tam 3 sene konuştuk o tatil köyünden bir başka bir kzıa aşık olmuştum. Bu 2 kızın birbirleriyle alakası yoktu biri balıkesir de diğeri İstanbul da oturuyordu. Büyü işleriyle uğraşan kızla 3 sene kadar facede yazıştık diğer aşık olduğum kızla konusmamıstım bile sadece 3 5 dakika görebildim aynı ortamda yaklaşık 6 7 metreden gözü alamadım kızdan o kadar.3 sene sonra bu büyücü kız bana dedi ki şu ada da ki kız varya senin deli gibi baktığın hatırlamakta zorlanaraktan eee dedim. O karşına çıksa onla çıkarmısın dedi bilmem heralde hayır diyemem dedim. O sana çıkma teklif edecek eğer kabul edersen bir daha seninle konuşmam dedi bir kaç gün sonra kız beni faceden bir şekilde ekleyip çıkma teklif etmişti. Bu büyü işleriyle uğraşan kızında teyzesi hakkında köyden bir kaç aile büyüğü cinleri var diyordu. İşteyim kaçamak yapıyorum karışık yazdım idare et.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• acik delil kardesim. nas ve felak suresinin anlaminda var intten bakabilirsin anlamlarina

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yahu bir şeyin "yokluğu" değil, "varlığı" ispat konusudur.
    Nasıl bu kadar ters bir mantığınız var anlamak zor.

2|1
    0|0
  • Cin yok diyen çarpılır. 2.bp.blogspot.com/.../etiCin2.JPG

0|2
    0|0
  • hacım farklı bir boyutta oldukları söylenen varlıklardır cinler öyle insanı çarpmazlar bizim hocamızın anlattığına göre beynimizin algılayamadığı varlıklar olduğu için farzı misal görülmeleri insanda algı problemleri falan yapıyormuş yani çarpılma dediğimiz şey algılayamamamızdanmış

0|0
    0|0
  • NET Cevap. : fizikle ilgili bir şey öğrenmek istersen ya fizik kitabı açarsın ya da bir fizik. çi bulursun ondan istersein bilgiyi. her konu kendi alanında işler. Cinlerde din konusu içinde ele alınmakadır. en büyük kaynak kuran dır. Kur-an Allah'ın sözüdür. Orada cinlerden ve diğer alemlerden bahsedilir. Yani cinler ve bizim algımız dışında olan başka tür canlılar mevcuttur. Kainatta.

0|0
    0|0
  • kaç kere cin gördünhayatında _?

0|0
    0|0
  • Hiçbir şekilde görmedim ve benim için görmediğim şeylere inanmak zor.

0|0
    0|0
  • Kimya formülü ispatlar gibi mi ispat istiyorsun o nasıl olcak?

0|0
    0|0
  • var ben gördüm

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • Allah inancin varsa var yoksa yok bu kadar basit

0|0
    0|0
Yükleniyor...