Kavga etmekten korkuyorum?

bugun bır kızla kavga konusu oldum kız benden uzun boylu ve cuselı ben hayatımda 2 3 defa kavga etmısımdır benı okulda bır kızla sıkıştırdılar ve o kız o kavga ettığım kızın bın katı gıbı bısı kılo olarak yanı sonra bu benı sıkıştırdı dovcem etcem boğazımıda sıktı ben kendıme guvenmıyorum ama bır kaç kız arkadasım sen bunu alırsın dedı yanı doversın bneı bı yere davet ettı kavga ıcın fakat gıtmedım cunku arkasını toplayıp gelcektı ben ıse 3 kısıyız sonra bole kaldı dısıplıne versem okuldan atılcak ne yapayım

0|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Akıl ve Mantık bitince kavga başlar eğer aklınız varsa halen oturup konuşursunuz zaten

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Disipline ver okuldan atilsin. Kavga edip cigilamak cok sacma

0|0
    0|0
    • kavga etmekte ıstıyorum korkak bılmesınler dıye

Erkekler Ne Diyor 3

• kavgaya karşıyım helede bayanların kavga etmesi olacak şey değil seni grup halinde rahatsız ediyorlarsa polise bildir en ufak bir darp halinde de raporunla savcılıga verirsin

0|0
    0|0
  • karnına olanca gücünle yumruk at, otamatik olarak kasılacaktır öne doğru eğilince saçlarından kavra ve yine tüm gücünle yüzünde tekrar tekrar diz geçir.

0|0
    0|0
  • Bence bir karşılık vermelisin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kavga çözüm değil kardeşim. Konuşarak halledebilirsin. Kavga edersen ondan farkın yok. o ne ya çirkef gibi...

0|0
    0|0
    • işte bizim yasıtlar ole dusunmuo :D

• Bende geçtim o yıllardan canım benim. Hiç kavga etmedim bu yaşıma kadar. Kendimi alçaltmadım yani. Sende tavrını koru.

• Disipline ver gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...