Bu fotoğrafta ne görüyorsunuz?

Elhamdülillah hepimizi müslümanınz ( Çoğumuz diyelim) ama çocukların şenliğini protesto etmek için şenlik alanında namaz kılmaz nedir? Sizce doğru mu yaptıkları?
Bu fotoğrafta ne görüyorsunuz ?

1|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Namazı bunun için kullanmalarını kınıyorum.

Bence medeniyetle müslümanlık kendisini böyle müslüman sanan kesim yüzünden ters kavramlar olarak görülüyor.

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer dikkat eder ve tarafsız bakarsan Namazı protesto etmek için kılmıyorlar namaz kılarken rahatsız olmasın diye önlerine perde çekmişler ne gösteri yapanlar nede namaz kılanların dikkati dağılmasın diye yani gösteri izleyecekler diye namazlarını kılmasınlarmı

0|1
    0|0
    • Ben kılmasın mı diyorum. Habere göre protesto için böyle yapmışlar. Aslı astarı nedir öğrenmek için sordum. Ki Şükürler olsun ki burası avrupa değil her yerde Cami var artık. Gürültülü bir ortamda namaz kılmaya ne kadar adapte olur insan onu bilemiyorum.

• Oranın ortamını bilme yakında cami varmıdır onuda bilmem ama ben Protesto yapacak olsam amacım dikkat çekmek olsaydı o perdeyi indirirdim Perde sayesinde ne namaz kılanlar gözüküyor nede etkinliğe gelenler. Ayrıca koltuklara bakarsanız boş olduğunu da görürüsün yani öğrencilerin velilerinin namaz kıldığı aşikar

Kızlar Ne Diyor 12

• Protesto için namaz kılmak.
    Benim bildiğim Allah için kılınıyordu bu en son.

3|6
    0|0
  • Beyin fakirleri görüyorum

5|5
    0|0
  • tabiki değil bazı yobazlar 23 nisanı bu şekilde protesto etti

2|2
    0|0
  • Namaz vakti geçirilmemeli ama sadece zor durumlarda böyle açıkta göz önünde kılınır. Çevrede gidebilicekleri bir cami mutlaka vardır. .. bu yaptıkları tamamen protesto amaçlı bence.

1|2
    0|0
  • Bir grup dangalak goruyorum.

1|2
    0|0
    • Ya burda amac namaz kilmak mi? Insanlar daha bunu ayirt edemiyor. Orasi namaz kilinacak yer mi? Bu cocuklar gitse caminin icinde senlik yapsa millet namaz kilarken herkes topa tutar. Iste ulkemizde ne yazik ki saygi bile goreceli ve tarafli. Benim dusuncemde oldugun surece sana saygi duyarim, farkli dusunuyorsan sen kim kopek.. cogunluk olan kazansin. Sinirlerimi bozdu bu fotograf..

• protesto ıcın oldugunu nerden bılıyorsun? vakit girmıstır belki?

0|1
    0|0
    • sinanus alınmaca gucenmece yok. eger bu ınsanlar vakit girdıgı ıcın namaz kılıyorsa acaıp sekılde kul hakkı alırsın buna ters yorum yapanlarda dahıl. senı dostum olarak sayar severım ama gırme boyle seylere dostum.

• Ben nette gördüm yazıyla birlikte hatta. Yazı itham içerdiği için kestim öyle aldım. Paylaşan kişi birebir sahit olmuşsa sanırım.

• belkı yazı taraflı? bence uzak kal. ınsanlar ıstedıgı yerde namaz kılar dınını yasar. Allahın mulkunde neden namaz kılmasın?

• Hadi gormemek icin kapattilar desek neysede, o seste nasil namaz kiliyorlar? Sesidr kapadilar desek, e sesi kapattilarsa gitsinler camida kilsinlar, cok sacma olmus bu yaptiklari.

2|2
    0|0
  • ibadeti gösteri haline getirmek günah değilmiydi? allah için yapılmazmıydı? ilginç.

1|3
    0|0
  • Yobazlarin düşündüğü nerede görülmüştür

1|2
    0|0
    • Senin resmi tam görmeden yorum yapmandan kimin düşüncesiz olduğu belli resme dikkatli bakarsan koltuklar boş ve namaz kılanların önünde perde olduğunu görürsün bu da öğrenci velilerin namaz kıldığını ve perde sayasin de kimseyi rahatsız etmeden kendileri rahatsız olmadan ibadetlerini yerine getirdiği aşikar sizler art niyetli olduğunuz için normal görüyorum

• Bunu gören Kemal resmi somurttu👍🏻

0|2
    0|0
  • İste bu yobazlık ama

0|1
    0|0
  • Nerde olmus bu gerilik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok yanlış

0|1
    0|0
  • salak saçma bir eyleim oluyor yaptıkları ulusal egemenlik bayramının amacı şehit ve fakir çocukları sevindirmektir bu sığırların anlayabileceği bir bayram değil yani

0|1
    0|0
  • Sacmalik

0|1
    0|0
  • Enteresan demek istiyorum ben

0|1
    0|0
Yükleniyor...