Okulda kadın düşmanı var?

Okulda bir herif sürekli sınıftaki kızları aşağılıyor biri derste başarılı olunca "kız milleti işte yea" falan diyor. Geçenlerde de aile yapısıyla ilgili bir konuda evde erkeğin sözü geçmeli kadın fikrini bile söylememeli, kadınların biraz bile baskın olduğu ailelerin çocukları başımıza iş açıyor sonra dedi.

Herif benim anneme, kız kardeşime, arkadaşlarıma saydırıyor ki son söylediği bizzat bana da dokundu çünkü demokratik bir ailede büyüdüm.

Bunların aramızda barınmaması gerekiyor, en azından dersini almalı, nasıl sağlarım bunu?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• şikayet edin bu ciddi bir konu adam tehlikeli. illa orada birini taciz etmesini mi bekliyorsunuz.

0|1
    0|0
    • Taciz edecek biri değil kızlarla konuşmuyor hatta suratlarına bile bakmıyor. Bildiğin saf nefret ama iletişimsiz olarak.

• zaten suçlular kadınları beğendikleri için güzel buldukları için ya da tahrik oldukları için zarar vermezler. taciz bir şiddet biçimi saldırı şeklidir. bu tip insanlar tehlikelidir o yüzden. ayrıca zaten şu an sözlü tacizde bulunmuş sayılıyor. aşağılama, tehdit, küçük düşürme bunlarda taciz. sen bile bu kadar etkilenmişken direkt hedef olan kızları düşün, şimdi olmasa bile ileride sorun yaşarlar.

• Doğru söylüyorsun, yarın birkaç tanıkla giderim o zaman.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanları bozuk bro

0|0
    0|0
  • kızları eleştirdiğinde sınıf ortasında çak lafı pnp :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...