Trafik kazasi yaptim suclu hangimiz?

Cadde uzerinde seyir halinde giderken sol tarafa park etmeye calisan araca arkadan dokundum. Onun arabada cok bir hasar yok. Benim arabanin kaputu degisecek. Park yasagi olmasina ragmen ve geri manevra yaptigi esnada 4lu sinyallerini yakmamasi onun eksikligini gosterir. Bende arkadan vurdum. Simdi hangimiz suclu olacak ve masraf kimden cikacak?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Arkadan vuran hep hAtalidir

0|0
    0|0
    • Tamam biliyorumda park yasaginin oldugu yerde 4luleri yakmiyor ve yolun tam ortasinda duruyor. Ben nerden bilebilirim park etmeye calistigini. Ustelik park yasagida var orda

• Uzuldum insaalh dedigin gibi olur

• Kaza yapmis olmam cokta onemli degil. Suclu konuma dusersem ailem baski yapicak bunun farkindayim ve bundan kaciyorm ben

En İyi Erkek Görüşü

• trafiği tehlikeye atmak suçundan şikayet edebilirsin belki, avukata danışmanda fayda var.

Madde 179 - (1) Kara, deniz, hava veya demiryolu ulaşımının güven içinde akışını sağlamak için konulmuş her türlü işareti değiştirerek, kullanılamaz hâle getirerek, konuldukları yerden kaldırarak, yanlış işaretler vererek, geçiş, varış, kalkış veya iniş yolları üzerine bir şey koyarak ya da teknik işletim sistemine müdahale ederek, başkalarının hayatı, sağlığı veya malvarlığı bakımından bir tehlikeye neden olan kişiye bir yıldan altı yıla kadar hapis cezası verilir.

(2) Kara, deniz, hava veya demiryolu ulaşım araçlarını kişilerin hayat, sağlık veya malvarlığı açısından tehlikeli olabilecek şekilde sevk ve idare eden kişi, iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Alkol veya uyuşturucu madde etkisiyle ya da başka bir nedenle emniyetli bir şekilde araç sevk ve idare edemeyecek hâlde olmasına rağmen araç kullanan kişi yukarıdaki fıkra hükmüne göre cezalandırılır.

0|0
    0|0
    • Hapis cezasindan degilde masrafi odemekten kaciyorum ben.

• şikayeti duyunca adam ödemeyi kabul eder belki veya kusur oranı hesaplanırken bunu dikkate alabilirler. dediğim gibi avukat veya sigortayla ilgilenen bilen birine danışmanda fayda var.

• Ekspere gitsinde bir araba. Babam ne yapacak bilmiyorum. Sigorta karsilar kesin de. Suclu gorunmek istemiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Geçmiş olsunn.. :(

0|0
    0|0
    • Sagol ya :) cok buyuk hasar yok arabada. Ama oldu iste.

• Canı sıkılmış onlarında gerçekten deli kullanıyorsun demek ki annenin dikkatinden kaçmamış :)
      Birine bir şey olsaydı haklı kötü olurdu yani.. Neyse geçti fazla hasar yok dikkatli ol bundan sonra, üzülme :)

• Yok uzulmuyorum hatta seviniyorum. Bugun o olay olmasaydi yarin biyere gidicektim arabayla. Bosta bir yol orada kesin hizli giderdim. Demek ki yarin daha kotusu olmasin diye bu gun bir uyari aldim Allah katindan :) ama deli surmeye devam :D onceden boyle degildim ya yavas gidiyordum da trafik cileden cikardi beni. Surekli makas atmalar hizli gitmeler. Ama varya asilacak gibi degil. Onu bos adamin gitmiyor. Sellektor yapmayi da sevmiyorum. Bende seritler degistirerek geciyorum herkesi :) :D

• İkinizde ortaklaşa masraf ödeyin. Burada masum yok

0|0
    0|0
  • Arkadan vuran sen oldugun icin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dokundum diyorsun ama kaput değişecek? Gerçekten yavaş dokunmuşsun kardeş. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...