Ailenizin para sorunu?

Borc icindeler birsuru para sorunlari var yani babamin. annem babam hepsi parayla kafayi yemis durumda. ben cok sikiliyorum artuk para meselesinden bunlarin nefret ettim. strrsliyim bu yuzdenbu stresten kurtulmak icin ne yapabilirim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• dayan..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çalış mesela katkın olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ALLAHa bol bol dua et...

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul.

0|0
    0|0
  • Çalışıp destek olabilirsin

0|0
    0|0
  • Allah'a sığınacaksın ki; bil ki bu bile bir sınanma şeklidir. Rabbim dar da koymaz hiçbir kulunu yeter ki ona dönsün yüzünü, açsın ellerini.

0|0
    0|0
  • hayırlıs kardesım rabbıme sıgınmakdan caremız yok benımde borc varr

0|0
    0|0
  • ÇaresizIik AIIah’tan geIen en güzeI işarettir. Duanın vaktinin geIdiği gösterir. SüzüIüyorsa gözünden yaşIar, hüzünIüyse güzeI yüzün, Rabbin seni özIemiş, sesini duymak istemiş demektir.

0|0
    0|0
    • Çok dua ettim ben çok fazla ama nafile

• ÜmitsizIik diyarına gitme, umutIar var. KaranIığa kapıIma, güneşIer var. GönüI, seni gönüI ehIinin diyarına çağırır; ten ise seni su ve çamur hapsine çeker. AkIını kuIIan. GönIüne kuIak ver. Bir gönüI ehIine var. Ondan gönüI gıdasını aI. OnunIa gönIünü gıdaIandır.

• git para kazanda bir de sen yük olma kocaman kız olmuşsın

0|0
    0|0
    • Yaş 18 temizlikcimi olayim

• yaş 18 olunca illa temizlikçi mi olunuyor? Ayrıca diyelim ki temizlikçi oldun kötü birşey mi?

• Zaman bir tek giderir o sıkıntıyı hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Kafanı başka yere yogunlaştır gez toz ya da bir işte çalıl ve destek ol onlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dışarıya çıkıp insanlarla vakit geçir ya da yakın bir arkadaşına durumu anlat

0|0
    0|0
  • Dua et

0|0
    0|0
Yükleniyor...