Erkekler size bakan sevgiliniz olsun ister miydiniz?

Mesela kızın durumu oğlandan daha iyi olsa kız da onu sevdiği için maddi destek verse sürekli kabul eder miydiniz?

0|0
6|56

En İyi Erkek Görüşü

• Ederim ama yan gelip yatmam bende bir şeyler yaparım ilişkiye maddi açıdan ortak olmaya çalışırım. Maddi değeri küçük manevi değeri yüksek hediyeler alırım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben kabul etmezdim. Eğer gerçekten acil ihtiyacım varsa ve onun sevgisine samimiyetine guveniyorsam o zaman kabul ederdim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 55

• Hiç gerek yok öyle bir şeye.. Kendime fazlasıyla yetebilen biriyim.. Onun hiçbir imkanına ihtiyaç duyacak konumda biri değilim..
    Hatta buluşmaya kendi aracıyla bile gelmesin.. İki sevgilinin iki farklı araçla gezmesi saçma olur.. Ben onu evinden alırım..

1|0
    0|0
    • Durumunun iyi olması asıl evlilikte işe yarar..
      Yatırım kararlarımızı birlikte veririz.. Ortak yatırımlar yaparız..

• İlişkiyi kabul ederdim ama maddi desteği kabul etmezdim. ama öyle bir kiz değeri hak eden kizdir, basit kizlar gibi sadece para kariyer diyen kizlar gibi degidir

1|0
    0|0
  • süper olurdu

1|0
    0|0
  • Arada bir iyi olurdu abartmadan maddi yardımdan kasıt dışarda hesap ödemekse tabi. yoksa harçlık falan hayatta kabul edilmez hatta ilişki bitirir

1|0
    0|0
    • aslında evet çok büyük şeyler kastetmedim hesap ödeme tatile götürme kıyafet alma gibi

• Tatile götürme çok abartı olabilir. kıyafet almayıda alışkanlık haline getirme nadiren al

• neden olmasın

1|0
    0|0
  • Destek olması sorun değil ama devamlı destek oluyorsa sıkıntı var demektir
    Not: hangi tarafın destek olduğunun önemi yok

1|0
    0|0
  • Asıl zenginlik, mal-mülk çokluğundan değildir. Gerçek zenginlik ancak gönül zenginliğidir. Hadis-i Şerif

burda birliktelikteki ASIL amaç ahireti kazanmak olduğuna göre. bu dünyada malın hangisinde emanet olduğunun ne önemi var. sonuçta mal mülk Allah (C. C) ın.“Lâ ilâhe illallahü vahdehû lâ şerîke lehü; Lehü’l-mülkü ve lehû’l-hamdü yuhyî ve yümîtü ve hüve alâ külli şey’in kadîr.” ( Anlamı: “Allah’tan başka ibadete lâyık hiçbir ilâh yoktur. O birdir; Onun hiçbir şeriki yoktur. Mülk Ona ait, hamd Ona mahsustur. Hayatı veren de Odur, ölümü veren de Odur. O, kendisine asla ölüm ârız olmayan Hayy-ı Ezelîdir. Bütün hayır Onun elindedir. O her şeye hakkıyla kàdirdir.”) Asil zenginlik Ahirette Orda kimin gerçekte zengin olduğunu görülür. Cennette mertebe mertebe. inşaAllah gireriz.

0|0
    0|0
  • Surekli kabul edemezdim bende çalışır ona destek olamasamda yükte olmam

1|1
    0|0
  • Baya zor olur hata iliski yurumez erkek yurtemez sahsen ben yapamazdim eziklik psikolojisine girerdik herhalde baya zor olursu

1|0
    0|0
  • Bir kaç kez sevgilerimden para alıp geri ödemediğim oldu ama sürekli olması belli bir süre sonra sinir bozar hoş degl

1|0
    0|0
  • etmmezdım ama sevıyosak sorun olmaz bende olsa bendee

1|0
    0|0
  • istemem yan cebime koy :D :P

1|0
    0|0
  • sürekli destek almazdım. Çok çok iyiyse beli doğrultacak kadar borç alır geri öderdim.

1|0
    0|0
  • Deli misin tabii ki :D

1|0
    0|0
  • tabii canım hep hyalımdır paralı sevgilimin olması

1|0
    0|0
  • Öyle birşeyi kabul etmezdim herhalde

1|0
    0|0
  • Istemeyen olmaz sanırım

1|0
    0|0
  • kendimi kıza karşi pasif duruma düşürmem kalsın :)

1|0
    0|0
  • yok be ilk etapta çekici gelse de ilerleyen zamanlarda sorunsal çıkıyor :)

1|0
    0|0
  • Birgün herkesin başından böyle şeyler geçmesi muhtemeldir

1|0
    0|0
  • hayır asla böyle bir şeyi kabul etmem aynı şekilde roller değişse yani benim kendisine bakmamı isteyen bir kadın karşıma çıksa da kabul etmem.

0|0
    0|0
  • Evde kalıp ev işlerini bile yaparım bundan güzel hayat mı olur :)

0|0
    0|0
  • farketmez düzgün kız olsnda

0|0
    0|0
  • Mümkün değil. Ha kendi kendine harcayabilir. Araba alır, telefon alır ama ortak giderlerimize müdahale edemez :)

0|0
    0|0
  • ihtimal dahilinde değil..

0|0
    0|0
  • Hayır kabul etmen

0|0
    0|0
  • bilemiyorum. O anki şartlara göre değişir fikrim sanırım :) ama genel olarak kabul etmezdim.

0|0
    0|0
  • maddiyat gelir geçer, manevi olarak baksın bana o yeter!

0|0
    0|0
  • Biz ona zaten, iç güveysi diyoruz. Problem olur mu bilmem. Burdan yorum yapması kolay, Bunu anca o durumda, o psikolojide olan birisi bilebilir...

0|0
    0|0
  • Ben etmem o kadar geniş ve karaktersiz birisi değilim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 5

• bunu kabul edecek bir erkek hayatımda olamaz.

1|0
    0|0
  • çorba yaptın sandım :)

1|0
    0|0
  • Rezalet bir durum şahsen ben o erkeşe erkel demem. Haa şöylede bir durum var allah korusun bir engeli olur çalışamaz başımın üstüne ama sağlık durumu yerinde ve keyfinden çalışmıyorsa öyle bir insanla ASLA işim olmaz açık ve net.
    Almanyada yaşıyorum bir kız arkadaşım eşini türkiyeden getirdi adam yan gelip yatıyor 5 yıldır hiç bir işi beğenmiyor kızın ailesi destek oluyor kız 2 çocuğunu annesine bırakıp bir cafede garsonluk yapıyor adam discoda kumarda başka karılarla para yiyor yazık günah ya ben kendi çalıştığım şirketin üretim bölümünde yer ayarlamıştım 1500€ kazanıyordu neymiş efendim çalışma saatleri çokmuş ben yapamam 6-14 kadar sanki türkiyede adamlar seni 8 saat çalıştırıyordu haftasonu izin veriyoru üstünede 5 milyara yakın para vereceklerdi

1|1
    0|0
  • Ister ler

1|0
    0|0
  • Düşündüğü için sevinirdim ama kabul rtmezdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...