Çoğu kez karşılaştığım şu saçma insanlar " ama peygamber araaap " diyen tiplerdir. Araplari sevmiyorum geneli hain satıcı arap lideri gorunen suudiler multeci almaz vs vs yaptiklari ortada neden sevmedigimi anlatmaya gerek yok. araplari sevmiyorum deyince bazi tipler hemen peygamberinde arap falan derler ya ben peygamberin irkini mi seviyorum arkadas ben peygamberi teblig ettigi Islam icin seviyorum saygi duyuyorum arapligindan banane o zaman israilli olanlara da saygi duyun kufretmeyin onlara da hz musa ve baska bir cok peygamber gonderildi tevratin bozulmamis haline iman eden yahudi vardi dinin Islam butun peygamberleri sevip saymalisin madem peygamberin gonderildigi irki seviyorsun o zaman israilliyi de sev...

3|2
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• İslam dini arap yarım adasından yayılmış olabilir fakat islam dinindeki hurafeler de peygamberimiz sonrası oralardan yayılmıştır.
    Çarşaf vb. Peygamberimizin hadisi olmadan kuran da yazmadan islam dinine ait olarak bilinen bir çok hurafenin sebebi araplardır.
    Peygamberimize ihanet eden ırktır araplar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hah işte budur ya. neye niye inandığını kimi neden ötürü sevmeleri gerektiğini bilmez çoğu. çok haklısın. peygamber sevgisini abartan da var tapacak kadar. kuran da geçmemesine rağmen birçok sallamasyon seyler uyduruluyor ayı ikiye böldü falan.

1|0
    0|0
  • Haklı.

2|0
    0|0
  • Peygamber efendimiz arap değil diye biliyorum o boş konuşan yobazları umursama

1|0
    0|0
    • Aynen evet sumerlerin Turk devleti oldugu biliniyor hz ibrahim o cevrede yasamis peygambermizn atasi oldugunu biliyoruz bu yuzden baba tarafindan arap olmadigi dusunuluyor ne kadar dogru yanlis herkese gore degisir ama arastirmacilar bu yonde konusuyor gerci bunlari burda konusmak sacma cunku arapci insan cok tabiki karsi cikarlar bos bos konusurlar falan he deyip gecmek gerek 😊

• Aynen he deyip geçeriz

• haklsıısnn

1|0
    0|0
  • Aynen buna katılıyorum

1|0
    0|0
  • Kız haklı millet dağılın

1|0
    0|0
  • Ağzına sağlık

1|0
    0|0
  • Veda Hutbesi'nde;
    ''Arabın Arab olmayana Arab olmayanında Arab üzerine üstünlüğü olmadığı gibi kırmızı tenlinin siyah üzerine siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvada, Allahtan korkmaktadır.'' buyrulmuştur... Konu bizzat Hz. Peygamber tarafından dile getirilmiş ve konu kapanmıştır. Hiçbir ırk ne abartılı sevgi ne de abartılı nefreti hak eder.

0|0
    0|0
    • Abartili sekilde Türk irkini seviyorum abartili sekilde krtten nefret ediyorum malesef Allah affetsin 😃

• Ben de bir Türk olarak milliyetimi seviyorum ama iki sokak ötede doğsam Kürt ya da esmer vatandaş olarak doğmuş olma ihtimalini de hesaba katmamazlık edemiyorum. Milliyet tercihi insanın elinde olan bir şey değildir. Sevmek ayrı, o milliyet üzerinden başkasına düşmanlık yapmak ayrı. Sözüm sana değil; aman, senle baş etmek zor :)

• Ama kasiniyosun 😃 benim nefretim yaratilistan degil yaratilis sonraki eylemlerdendir... neden laza cerkese dusman degilim onlar icinde de zamaninda hain cikmamis mi? Tabiki cikmis ama cogunluk degil tek tuk cikmis cogu vatansever ama bu krt halki tam tersidir cogunlukla haindir hain olmayani tek tuktur ki onlarada guvenmem. Onlarin kaderi krt dogmak benim kaderimse o krtun teroruyle ugrasip durmak yani kusura bakma bizim kaderimiz daha zor ya

• peygamber efendimiz abbasi soyundan ötekileri emevi soyundan arablarında ırkları var abbasi soyunda olanlar azgın değil onlar çok iyi

0|0
    0|0
    • Abbasi emevi farketmiyor ben hic birini sevmem tabi kendi gorusum 😊

• araştır bak emeviler türkeleri aşağı ırk görürken abbasiler eşit gördü bence araştırmalısın
      ha bende ermeni sırp rum yahudi sevmem ama araştırınca neden sevilmeyeceğini biliyorsun azgın ve bize zülm yaptıklarından

• Ya biliyorum abbasilerin Turklere devlette vs is verdigini ama sonra hepsi sirt dondu donmeyen nadirdir ki suanda oyle suriyelilere yardim etmeden once turkey turkey diye zirliyorlarda simdi de turkiye yi elestiriyor allahin cezalari. Yani bana istedigin kadar tarih anlat asla sevmem ve ayni sekilde o bahsettigin halklari bende sevmem evet

• Peygamber sevilmez mi yaa

0|0
    0|0
  • Her milletten peygamber var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...