Yabancı Müslümanların Atatürk'e bakış açısı sizce nasıldır merak ediyorum Atatürk'ü sevmeyenler var mı orda?

Arkadaşlar hepimiz yabancıların Atatürk'ü sevdiğini biliriz yabancılar Atatürk'e kötü gözle bakmazlar ancak ben şunu merak ediyorum yabancı Müslümanların Atatürk'e bakış açıları nasıldır çok merak ediyorum İçinizde yurt dışında yaşayan ve oradaki Müslümanlarla muhabbet eden varsa bu soruyu cevaplayabilir mi? Oradaki Müslümanlar buradaki gibi Atatürk'ü kötülüyorlar mı sizce yabancı Müslümanların Atatürk'e bakış açısı nasıldır orda da Atatürk'ü sevmeyen iftira atan var mı yurt dışında yoksa oradaki Müslümanlar bizden Atatürk'ü daha mı çok seviyor?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bir azad edin artık Atatürkü :D Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
    • @karadenizli52 benim sorum şu Yabancı Müslümanlar Atatürk'ü nasıl bilirdi buradaki Müslümanlar Atatürk'ü fena halde kötülüyorlar onun için sorma gereği duydum acaba orada da Atatürk'ü sevmeyen Müslüman var mı diye merak ediyorum yoksa tabii ki Allah Rahmet Etsin

• Ben öyle düşünmüyorum o savaş öyle bir insanın kazanacağı ya da tamamen onun sayesinde kazanılan bir savaş değil bu düşünce bana son derece yanlış gelir Atatürk evet vesile olmuştur hakkı büyüktür ama o olmasada Allah başka x bir isim nasip ederdi yine olurduk iman gücü ile kazanılmış bir zaferdir o savaş ve daha niceleri bizim tarih boyunca büyük liderlerimiz bitmedi aynsıı İstanbul içinde geçerli Fatih almasa x kişi nasip ederdi Allah ama sonuç olarak yine kazanırdık tarihten bu yana büyük liderlere sahip bir toplumuz işte insanlarda sırf bu düşünceden bile Atatürkten soğuyabiliyorlar Atatürk olmasaydı anan belli olmazdı şöyle olurduk böyle olurduk yok arkadaş olmazdık bu millet tek isme bağlı olmamıştır hiçbir zaman onlarca ağırlıklı mermiyi besmele çekerek kaldıran Seyiy onbaşıyı napıcaz? Kara Fatmaları Sütçü imamları Karadenizde Topal Osmanı? 14-15 yaşında cphelerde savaşmış çocukları tek isimle bitmiyor herşey dostum ama Atatürkte Türk tarihinin en büyük liderlerindendir.

• Aynen öyle küfür etmek zaten yanlış saygı önemli.

Kızlar Ne Diyor 1

• Putunu yapmışlar etrafında tur atıyorlarmış

1|2
    0|0
    • @Esraa____ şaka yapmıyorsun dimi yok öyle bişey oradaki Müslümanlar öyle yapmaz diye düşünüyorum ama kötülemezler de sen hiç yurt dışına gidip oradaki Müslümanlarla konuştun mu?

• Zihniyet dünyanın ucuna da gitsen değişmez ben öyleyim en azından

• @Esraa___ belli zaten Allah Islah Etsin ne diyim kimsenin siyasi görüşüne karışamam sonuçta herkesin siyasi görüşü kendine zorla siyaset olmaz Allah Islah Eylesin diyorum millet git gide cahilleşiyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim filistinli arkadaşım vardı gayet iyi övüyordu ve çok sevdiğini söylemişti

0|0
    0|0
    • @Ouzcnk gerçi Araplar pek Atatürk'ü sevmez ama nasıl oldu hayret

• Okuyan seviyor kardeşim öyle diyim yüksek lisans yapıyordu burada

Yükleniyor...