Merhaba lise son sınıf öğrencisiyim hızlıca olayı anlatım öncelikle erkeğim kaşlarımı alıyorum diye okul ve staj gördüğüm işyerinde birkaç kişi dalga geçiyorlar ve sınıfta tipimle çirkinsin diye dalga geçiyorlar ama bazı ortamlara girdiğimde yakışıklısin diyorlar çoğu aslında ben bunları takan birisi değilim ama gerçekten son noktaya geldi. Bu arkadaşlarla arama mesafe koyum mi koysam da yalnız birisiyim o yüzden ne yapip düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kaslarini cok mu aliyorsun? Ortasini falan alsan yeterli. Erkege yakistiramiyorlardir kas almayi ama soyleme sekli bu olmamali. Agizlarinin payini ver, arani bozmak zorunda degilsin illa. Uygun bir dille hadlerini bildir. Ayrica kime ne senin tipinden? Insanlari yargilamak bu kadar ucuz olmamali ya. Karakterin onemlidir, dis gorunusun degil.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir foton var mı kardeşim 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kasların belki de çok kalın ve biçimsiz bunun gibi bir sebeple aldırıyor olabilirsin bunda bir tuhaflık olduğunu düşünmüyorum. Aldırma kimseye. Ve yalnız kalmamak için öyle insanlarla arkadaşlık etme bence.

0|0
    0|0
  • dalga geçtiklerinde hemen yüzünü asma sen de onlarla ilgili bir şeyle dalga geç veya söyledikleri şeye gül geç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...