Dini inancını nedir?

Dini inancını nedir? Dini inancını nedir? Dini inancını nedir?

• Islam
    82% (27)66% (23)74% (50)Oy Ver
  • Hristiyan
    3% (1)0% (0)1% (1)Oy Ver
  • Musevi (yahudi)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • inançsız (ateist)
    6% (2)9% (3)7% (5)Oy Ver
  • Karasız, belli değil ne olduğum bazen müslümanım bazen atesit bazende hristiyanım duruma göre.
    3% (1)9% (3)6% (4)Oy Ver
  • Diğer (agnostik vs de vs)
    6% (2)16% (6)12% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İslam

0|1
    0|0
  • Elhamdülillah Müslüman'ım...

1|2
    0|0
    • neden bu klıp kelimeyi kullanıyorsunuz hep? Elhamdülillah?

• Farklısını söylemeye ne gerek var ki? Bunu bile söylemekten kaçınan insanlar var. Tekrar edilen her şey zihnimize daha çok oturur. Bu sayede sık sık söylemeye ve anlamını araştırmaya daha çok başlarız. Allah'a hamd etmenin başka bir zikir yolu var mıdır? Elhamdülillah ne güzel kelimedir...

• Musluman hamd (teşekkürü) Allahtan başka kime edebilir? Müslüman olduğu icin

• Muslim

0|0
    0|0
  • 5. Şık güldürdü

0|0
    0|0
    • inan çoğu insan bu sınıfa giriyor

• yoktur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Satanistim.

0|1
    0|0
  • Elhamdülillah Müslüman'ım.

1|0
    0|0
  • İslam inandığım din.

0|0
    0|0
  • Allah'ıma şükürler olsun ki, Allah anne ve babamdan razı olsun ki, Allah atalarimdan razı olsun onlara rahmet nazarindan baksın ki, yüce gök yağız yer şahit olsun ki ELHAMDÜLİLLAH Müslümanım. Neymiş ELHAMDÜLİLLAH Müslümanım.

1|0
    0|0
    • Mahşer günü ataların, anne baban seni kurtaramayacak... Bu sahte sözleriniz samimiyetsiz riya kokan sözlerinizin bir faydası olmayacak...

Ogün sadece kalbi temiz olanlar kurtulacak.

Sakallarınız, bıyıklarınız, örtüleriniz bunlar alemlerin rabbinin huzurunda bir anlam taşımayacak.

Ben anadili Arapça olan biriyim ve insanların yani dili arapça olmayan insanların islamiyet ile arapçayı ve kültür ve geleneğimizi DİN diye algılamarından nefret ediyorum.

• Atalarimin bana ailemin bana bir kurtuluş vadetmedigi doğru. İşin aslı ben onları kurtaracagim. Nasıl dua ile nasıl bana öğrettikleri dini hakkı ve doğrusuyla yaşayıp onları hatırlayarak. Soyumdan allah razı olsun. Onları bu dine kazandiranlardan Allah razı olsun. Onlara da dini öğreten tanistiranlardan Allah razı olsun. Ve nihayetinde Dini bize ulaştıran peygamber HZ Muhammed (S. A. V) dahil tüm peygamberlerden Allah razı olsun. Bizim soyumuz dinimiz neslimiz bellidir ELHAMDÜLİLLAH. Ana dilin seni kurtaracak mi? Benim dua ettiğim gibi neslim bana duacı olacak Allahın izniyle ya sana?

• Satanist

0|1
    0|0
  • Müslümanım Elhamdülillah.

1|0
    0|0
  • İşim düşünce İslam

0|0
    0|0
    • Merak etme sen sadece dürüst ve açıksözlü bir insansın... bir metre sakallı adam bilen senin gibidir

• İnancım var ama dinin emirlerini yerine getirmiyorum kardeşim. Cuma namazı hariç namaz kılmam mesela. Kafama göre yani.

• İslam kanka. Dibine kadar.

0|0
    0|0
  • Agno

0|0
    0|0
  • İslam ama bu toplumun yaşadığından değil :D

0|0
    0|0
  • biraz deist biraz müslüman

0|0
    0|0