Arkadaşlar ben erkeğim ama neden böyleyim :) ?

170 cm 48 kiloyum 18 yaşındayım ergenliğe lise 1 in 2. ci döneminde girdim yani geç kilom çok zayıf boyumda kısa sizce neden böyleyim? gelişme devam ettiği için zayıf olabilirsin diyenler var doğrumudur?

Güncellemeler:
güncelll
güncellll

0|1
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir endokrin uzmanına git vücudunda eksik varsa tamamlar

0|0
    0|0
    • anladım ama randevu alınmıyo tedavi gerektirmeyen hasta diyo

• Yanlışlıkla niye kilo alasın iyi misin doktor ya bu ilaç verdiği Zaman ilaç zayıflama ya da kilo alma ilacı olmuyor hormon eksiğini tamamlıyor Zaten yerinde olduğu Zaman Zaman'la normale dönersin

• anladım belli olmuyo küçükkende öyleydi gördükdoktor yüzüne hormonlarım bok oldu

En İyi Erkek Görüşü

• inanma kimsenin dediğine herkes atıyor

0|0
    0|0
    • yok bilim adamlarıda açıklamış var öyle bir şey araştırdım :) herkes atmıyo çevremdeki bilgili insanlar :)

• Yani insanlar cevrende ümit verir ama hep hikaye. 13 yaşımda 1.68 boyum vardı 1 ay sonra 21 yaşına gireceğim gala 1.68 boyum var. Ben artık umudumu kestim sen de en kotusune hazirla kendini sonra üzülme

• herkeste farklı işler hocam o yani bilemezsin abim 18 yaşından sonra 18cm atmış kuzenim 20cm genetikle alakalı bilemezsin

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Kanka geçen yıl 1.78 boyum 70 kilom vardı. Şu an 1.85 boyum 85 kilom var. Sen hesap et.

9. Sınıfta 1.60 boyum vardı benim.. Taekwondo müsabakası belgeme baktım 6. Sınıfta 27 kiloymuşum.

Yani dert etme kanka, sorun yok ;)

0|0
    0|0
    • şimdi hocam 19dan 20 ye geçerken 7 cm boymu attın?

• İnşallah :))

• :)))

• boyun pek kısa değilde cok zayıfsın

0|0
    0|0
    • hem zayıfım hemde kısayım bana göre nedenini bilmiyorum

• stress sigara bunlar kimine kilo aldırır kimine verdirir bol bol ye kürdan gibi kalırsın bak :)

• stres varda sigara yok yiyorum alamıyorm

• Ole allah hikir

0|0
    0|0
  • Bende lise birde girdim ergenliğe ama senin kadar zayıf değilim bea. Çok zayıfsın.

0|0
    0|0
    • valla çok zayıfım anlayamıyorum

Yükleniyor...