Lan 10 saniye sonrasına garantin yok, ne bu terbiyesizlik?

Dünyaya geliş amacını unutmuş, dünyada boşuna yer kaplayan insan sürülerinin soruları ne kadar da utanç verici. İnsan olduğumdan utanıyorum arkadaşlar. Kendinize gelin kendinizee. Cinnsellik başınızın tacı olmuş. Günah lan günahh!!! Nasıl hesap vereceksiniz? Şeytanın dostu olmuşsunuz hepiniz... Yazık lan yaşamayın siz be, ne korkunç görüntü bunlar!! Off sinirlendim yine bu sitede!!!

0|1
3|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Burada usul bu pembeli. Bizde bu durumdan şikayetçiyiz ama elde olan bir şey yok ne kadar boş kafa varsa burada.

1|0
    0|0
  • Maalsef haklisin

1|0
    0|0
  • Acaba insanlarin gunaha falan inanmadiklarini dusundun mu?

0|0
    0|0
    • Ben burada sadece müslüman olup ta o soruları soranlara hitap ediyorum.

• Bu sitenin amaci sorulara geri bildirim almak, manyak misin nesin. Kezbanligin da hududu var.

• mömömömömöö öküzler öküz dilinden anlar möööööö

• Affedersin de bu memlekette 5 dk zevk için birçok halt yiyebilecek tip var o yüzden boşuna ne ağzını yor ne de parmaklarını. Çoğunun evlilik düşüncesi bile cinsellikten ibaret.

1|0
    0|0
  • Neyin derdindesiniz

7 - Ebu Zerr (Cundeb Ibnu Cunade el-Gifari) (radiyallahu anh) hazretleri anlatiyor:Hz. Peygamber (aleyhissalatu vesselam) buyurdular ki: "Bana Cebrail aleyhisselam gelerek "Ummetinden kim Allah'a herhangi bir seyi ortak kilmadan (sirk kosmadan) olurse cennete girer" mujdesini verdi" dedi. Ben (hayretle) "zina ve hirsizlik yapsa da mi?" diye sordum. "Hirsizlik da etse, zina da yapsa" cevabini verdi. Ben tekrar: "Yani hirsizlik ve zina yapsa da ha!" dedim. "Evet, dedi, hirsizlik da etse, zina da yapsa!"
    Hz. Peygamber (aleyhissalatu vesselam) dorduncu keresinde ilave etti: "Ebu Zerr patlasa da cennete girecektir".
    Buhari, Tevhid 33; Muslim, Iman 153, (94); Tirmizi, Iman 18, (2646).

0|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • al bendende o kadar
    varol nurol bravooooooo

1|0
    0|0
  • önce sakin ol. cinsellikle ilgilenmeyebilirsin kendini eşine saklayabilirsin ama insanların düşüncelerine saygı duymalısın. kim ne ederse kendine eder. herkes günah olduğunu zaten biliyor. tekrar yer yüzüne peygamber getirmeye gerek yok. sen ibadetini yaparsın haramdan kaçarsın paçanı kurtarırsın. bırak millet ne yaparsa yapsın...

0|0
    0|0
    • Onları görüpte susarsam bu yaptığım islamiyete yakışmaz. Onlar paylaşsın ben de bu şekilde sorarım sorumu. Bu da ne seni ne de bir başkasını ilgilendirir. Bende bu şekilde soruyorum sorumu. Sen annene bacına küfür eden birine, ya da taciz tecavüz eden birine saygı duyabilir misin? ya da bu sitede kız kardeşin takılırken o pis sorularla karşılaşsın, yinede onlara saygı gösterir misin? Problemli insanlarız biz, hepimiz problemliyiz bunu kafanıza kazıyın.

• yasaklarsın geçersin bu kadar niye kastınki. tecavüzcüleri idam etsinler bana kalırsa. insanlardan banane kim ne yaparsa onu yapsın diyorum. kimseyi koruduğum yok benim. sen çok agresif bişeysin. senin sorularında cevaplanmaz...

• Çünkü cevap veremiyorsun Bu yüzden cevaplanmaz.

• Madem günahti, Allah niye yarattı? (Şimdi diyeceksinki herşey sınav, e herşey de insan içindi hani?) Geç bunları, ibadetini yap gerisini Allah'a bırak kimseye de karışma.

0|0
    0|0
  • herkesin kendi hayatı

0|0
    0|0
  • insanların cinsel hayatı seni niye ilgilendiriyor, millete dinini dayatacağına kendi işine baksana.

0|0
    0|0
  • zenginin parası zugurtdun cenesını yorarmiş ama arkın parmakları yorulmus :)

0|0
    0|0
  • sana ne sen mi vercen hesabını her koyun kendi bacağından asılır adam belki ateist senin dünyaya geliş amacın başkalarını yargılamak değil sen önce bunu hatırla...

0|0
    0|0
  • kım ooooo

0|0
    0|0
  • Alın bunu burdan :D

0|0
    0|0
  • Çok beğenmiyorsan çıkış sağ üstteki X bağlı. Sinir oldum bu gizliye.

0|0
    0|0
  • Wow haram :dd

0|0
    0|0
  • Senin gibi böyle şeyleri normal görmeyen kızların olduğunu görmek sevindirici ama senin gibiside karşımıza çıkmazki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...