Toplumun hayat kadınlarına bakış açısı sizce nasıl?

Çoğu kişi belki düşünce mi saçma bulur ama ben hayat kadinlari icinde severek calismayanlarin sayisinin cok olduguna eminim. Hangi kadin her gun tanimadigi farkli bir erkekle birlikte olmak ister ki... Her bayan mutlu bir yuvasi olmasini ve guzel bir meslegi olmasini ister. Birilerinin zoruyla veya cok zor durumda kaldigi icin paraya ihtiyaci oldugu icin bu yola dusen onlarca kadin olduguna eminim. Kim bir gun vaktini gecirip diger gune bir daha yuzunu gormeyecegi bir adamla sirf zevk icin birlikte olmak ister... Kadın duygusaldir boyle duygusuz sevgisiz igrenc bir iliskiyi severek yapanlarin az oldugunu dusunuyorum.

Güncellemeler:
Yahu ne bos konuyorsunuz ya zevk icin yapanlari savunmadim sadece o batakliga dusen insanlarin hayat hikayelerini dinlemeden elestirmeyin demek istedim ne cok bayiliyorsunuz insanlari hor gormeye kasar demeye nerden bileceksiniz o kizin kandirilmadigini onlarda bulasik yikarak para kazanacigini bilmiyor mu saniyosunuz bos bos insanlik dersi vermeyin kolayi secmekmis kim ister her gun baska adama kendini sunmayi ya ne kadar sacma insanlarsiniz nasil o hale geldiklerini bilmiyorsunuz bile. Yazik

3|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Çok acıyorum. Keşke durumum olsada el uzatıp onlara bir düzen kursam. Köle gibi kullandırılan insanın midesi bile alamadığı insanlarla yatmak zorunda kalan sürekli emir altında çalışan devletin destek verip vergisini aldığı iğrenç bir durumdur. Çok şükür hiç gitmedim gitmemde bu saatten sonra. Sadece şunu demek istiyorum kimse dokunmasin onlara. Kimse iğrenç gözlerle bakmasın. Siikinize hakim olun. Düşüne ağır çalışsın. Beyin çalışsın her zaman

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayat kadınlarına karşı çok önyargılı toplumumuz ama hayat kadınına giden erkeklere karşı hiç de öyle değiller

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hayat kadını olmak eşittir kolayı secmek dunyada mılyonlarca ınsan var yıyecek 1 ekmek bulamayan. Her zor durumda kalan hayat kadını olsaydı ohohogoog duzgun ınsan kalmazdı kanks

4|4
    0|0
  • İsteyerek yapan da var.
    Zevk için yapan da
    Zorla yapan da.
    Zorla yapanın adı otu. spu olmuş
    İsteyerek ve zevkle yapanın adı es. cort

Zorla yapanın vesikası var devlette vergil ödüyor.
    Diğerleri para içinde yüzüyor.

He birde net üzerinde modellik yapanlar var.
    Her gün sapkınların, parafililerin sayısız isteklerini yerine getiren...

1|0
    0|0
  • Hiç bir kadın isteyerek bu işe girmez , o an çaresizlik ve değişik psikolojiler içindedir şeytan vesvese eder çaresizlik insani uçuruma sürüklüyor ansızın bakmış bataklikta..

O yüzden insanlara uzaktan yargılamak kolay geliyor ama kimsede düşünmüyor anlamaya çalışmıyor..

O kadınların içinde dışardaki insanlardan çok daha cesur harbi merhametli insanlar var..

Yani dicek tek şey yinede allah kimseyi o boşluğa düşürüp bataklıga düşürmesin zor.

1|0
    0|0
  • Herkes paralı orsspu sanıyor. Bir hayat kadınının röportajını dinleyene kadar bende öyle zannediyodum. Türbanlı kadınların bile zorla genel evlere satıldığını söyledi devlet hiç bişey yapmıyomuş fuhuştan kazanılan para öylesine fazlaymış ki herkesi rüşvete bağlamışlar kimsenin sesi çıkmıyor o yüzden.

1|0
    0|0
  • Kadın gelsin benim bir aylık kazancımı bir günde kazansın ben ona üzüleyim ha? Yok öyle bir dünya...
    Millet eşsekmi 7\24 çalışıyor ego tatminine maruz kalıyor eziliyor birileride hayat kadınlığıyla, uyuşturucu, sigara kaçakçılığıyla onla bunla zengin oluyor. Acıma kardeşim acıma.

0|0
    0|0
    • Zevk icin yapan insanlari iyimser gostermedim anlamissin

• Evet gerçekten zor durumda insanlarda var. Mecburen bu işi yapan gerçekten çok çaresiz olanlar var.
      Genelevdeki insanlar sadece...
      Gerisi tamamen kolay kazanma sevdası

• Kimse anasının karnından Hayat kadını olarak doğmaz doğmadıda kimse isteyerek Hayat kadını da olmaz bunu bilin...

1|0
    0|0
  • Zevk icin isteyerek yapanlar kesinlikle kolayi secerek bedenlerini satiyorlar... Ama zorla bu ise dusurulenlerin Allah yardimcisi olsun yollari acik olsun... Dilegimiz kurtulabilenlerin bu batakliklardan cikmasi ya da kurtarilmasi...

1|0
    0|0
  • onlarda bir insan, ve adam gibi şartları olsaydın çoğu bu işi yapmazdı,

1|0
    0|0
  • meslek haline getirmiş onlar

0|0
    0|0
  • Aynen erkeklerde duygusaldir onlarda zorda kalmasalar para verip bilmem kac kisiyle birlikte oldugu belirsiz bir kadinla yatmaz Allah herkeze yardim etsin

0|0
    0|0
  • Beden işçiliğine karşıyım... Kadınları aşağılayan bir durum...

0|0
    0|0
  • bacım lar iste

0|0
    0|0
  • Çaresizlik kötü birşey ama ne olursa olsun hala düzgün yollarla para kazanılıyor bu dünyada ama çalışmaya totosu olanlara yoksa çalıştırmaya totosu olanlara değil !

0|0
    0|0
  • Ee napalm böyle düşünuyosan 😂😂

0|0
    0|0
  • Olmaması lazım tabi. Hele ki müslüman etiketli ülkede.

0|0
    0|0
    • Olmamasi lazim evet ama cogu kisi isteyerek bu isi secmiyordur bence

• Allah bilir ya yorum yapmayalim neyse

• Haklısın. Rabbim doğru yola iletsin ıslah etsin hidayet versin.

• Din zayıflığından kaynaklı dini zayıf kişilerin benliği kaybetmesi söz konusu yani kısacası şeytanın emrinde olduğu için mutluluğu düşünmez düşünemez. :)

0|0
    0|0
  • Çak geç

0|0
    0|0
  • O da onun meslegi gozunu kpar. isini yapar.

0|0
    0|0
  • En dürüst insanlar hayat kadınlarıdır

0|0
    0|0
  • onlar olaya senin gibi bakmıyolar onlar için sırada iş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bence de hayat kadınları istemeden yapıyor ama eskortlar için aynı şeyi düşünmüyorum normal bir işi ve normal bir geliri varken hem zevkimi alayım hem daha lüks bir hayat süreyim diye yapanları var marka ayakkabılar çantalar için

1|1
    0|0
  • Evet evet haklısın bu kesimin çoğunluğunun istemeyerek yaptığını düşünüyorum kırmızı şemsiye adlı bir topluluk var orda çalışan ve hayatlarının bir döneminde seks işçiliği yapmış birçok kadın ve erkekle konuşma fırsatım oldu gerçekten ilginç hikayeleri var burda anlatsam çok uzar ancak hiç de sanıldığı gibi kolay yolu seçmek değil. Sonuçta bir toplumun içinde yaşıyoruz ve yargılayıp hor görmeden önce empati kurabilmek en azından bir şeyleri bilmek gerekiyor. Ben sana katılıyorum ve aksini savunanların da biraz daha duyarlı olmasını diliyorum.

1|0
    0|0
  • Neden onlara bir bakış açım olsun pardon? Bedenini satan kalitesiz kadına benim saygım yok, paraya çok ihtiyacın varsa git simit sat onurlu yaşa

1|0
    0|0
    • Zor durumda olup bu batakliga dusen ne kadar universiteli kiz var haberin var mi.. bir kadin hem cinsi hakkinda boyle dusunmesi uzucu evet dedigin gibi normal yollardan calismayip bu yola giren var ama istemeyerek sevmeyerek basimi sokucak bir yerim olsun deyip calisanda var zorla bataliga cekilende var herkes icin aynisi soyleyemeyiz

• + kanka 😂😂

• allah düşürmesin diyelim... düşüncelerin dığru...

1|0
    0|0
  • Yanlis dusunuyorsun o zaman. Bir cogu zorunluluktan degil ac gozlulukten yapıyor. Bir ise girseler de para kazanabilirler.

1|0
    0|0
  • Katiliyorum Bu isi yapmasi icin zorlanan kac tane kadin var kim bilir

1|0
    0|0
  • İstediği kadar iyi biri olsun yakınımda bulundurmam

1|0
    0|0
  • Para karsiligi yapiyolar onlar icin bu bir is asil para karsiligi yapmayan zevk icin yapanlara ne demeli peki ona da bir isim lazım dimi

1|0
    0|0
    • Zevk icin yapanlara zaten bir isim verilmis ama yine de kimseyi kucumsememek gerek

• Herkes işine geleni yapıyor

0|0
    0|0
  • sacmaya Kadar okudum

0|0
    0|0
Yükleniyor...